Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Babiš se rochní ve výmyslech

2. 10. 2015
 38 280
72 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejméně oblíbený příspěvek

Ten kdo tady chce uprchlíky,nechť sám odejde do Afriky a tím uvolní místo pro ně,tady se opravdu všichni nevejdeme.P.S.Vyzbrojit Kalašnikovem,poslat zpět ať se sami srovnají,nevměšovat se mezi ně.Naši dědové a otcové když byli napadeni nacisty, nikam neutíkali,za svoji vlast bojovali.Já jezdím s rodinou ven na dovolenou,peníze na apartmán a stravu mám s sebou,jinak by mě všude kopli do prdele...!!!

Nahlásit
-
-1
+

Diskuze

Takže pokud není město v plamenech a nikdo na vás nestřílí, je všechno v pohodě a žádná uprchlická vlna neexistuje.
Pokud by ti lidé byli zlí, přece bych to poznal. Neustále by se mračili, nadávali by, kradli by všude a přede všemi a násilí by páchali bez přestávky aby si toho jó všichni a hned všimli.

Moje pětiletá dcera tuhle řekla: ZLODĚJ SE POZNÁ, ŽE MÁ PRUHOVANÝ OBLEČEK.

K dávkám: proč by měl mít uprchlík střechu nad hlavou, teplé jídlo až pod nos, oblečení, lékařskou péči, jazykové kurzy, školky, školy, právní pomoc, psychologickou pomoc a ještě k tomu KAPESNÉ???
Jaké nám zbyde kapesné poté, co ze svých patů tohle všechno poplatíme?

Autor se snaží využít Babiše stylem "nepřítel mého nepřítele je můj přítel". Ať autor zkusí polemizovat s protivníkem na úrovni.

Nahlásit

-
0
+

Takže se na to vyserem a nebudeme dělat nic.
Je to správně?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Stejně korelují preference Labouristů v Británii s hornickými okresy, nehornická výjimka je Londýn.
Je to tím, že v hlavních městech se hromadí spousta státem dotovaných parazitů - úředníci, vysoké školy, různé korporace, apod., kteří volí podle své parazitické peněženky.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

no jo když Čecháčci mají extra vytříbený politický vkus, který není založen na
preferenci demokracie a svobod. Proto v posledních volbách si zvolili
tzv. oligarchu komunistického a estébáckého původu..a jak to tak vypadá podle posledního průzkumu ",střet zájmu" je požadovanou součástí kvalifikace politika ,což se Babiš snaží lidem sugerovat, že "Agrofert a stát jedno jsou".

Nahlásit

-
0
+

A co myslíte, že se stane, když se na "dobře známých trasách" postaví plot? A) Migrace ustane. B) Migrace bude pokračovat po nových trasách. Takže...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Mohl bych tady psát další statě, ale už mě to nebaví. Takže stručně: "Pokud nenávidíš ty co nenávidí, tak nejsi ten mírumilovný. Jsi pořád ten co nenávidí!"

Nahlásit

-
0
+

Pro normální lidi je park plný rudo-zelenejch chaotů no-go zona.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Nechápu, co měl kdo proti Polednový-Brožový nebo starýmu Grébovi. Vždyť to byli úplně normální lidi....

Lidem, který říkaj, že jsou úplně normální, doporučuju nadhodit řeč o Velkém Satanovi, Izraeli nebo holokaustu. Když se s lidma bavíte o počasí nebo fotbale, tak je pak "normální" kdejakej psychotik.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Stokrát nic umořilo osla. S tím letošním milionem bychom se vypořádali. Ale tohle bude pokračovat, rok po roku, desetiletí za desetiletím, dokud z Evropy nebude rozvojový kontinent.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Poslat domů všechny, vyhlásit, že nikoho dalšího nepřijmeme, a na hranicích třeba střílet. Muslimové obecně a Arabové zvláště si své problémy musí vyřešit sami. Bojovali o to dlouhá desetiletí.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Ehm, jen v Německu letos čekají 800tis uprchlíků.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Pravda je někde tam venku :)

řekl bych, že při tom množství lidí (kolik už? 700 tisíc?) není možné jakkoliv generalizovat.
několik procent jsou Syřané prachajících z nebezpečných oblastí (ať už předtím byli někde v zahraničí nebo ne)
několik procent jsou Syřané kteří prchají z bezpečných území, například kvůli cenám potravin
několik procent nejsou Syřané, ale např, ale jejich země není bezpečná - znamená to, že bysmě je měli poslat domů?
a hlavně - bavíme se čistě o těch co přišli Balkánskou cestou nebo i o těch co přepluli středomoří?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Základy dějepravy a historické zkušenosti naopak hovoří o tom, že pokud dojde k masivnímu stěhování mezi kulturami, je z toho vždy pořádná mela a nevratné změny.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Píšeš sice, že tím neymslíš že neexistují, ale zároveň dodáváš že díky tomu, že jsi žádného neviděl tak je imigrantská krize a teď tě cituji: totiž to, že "imigrantská krize" není ani tak krize jako spíš strašák a laciné předvolební honění, samoúčelné vrtění psem a brnkání na strunu nejpočetněji zastoupené složky v každém státu a společenství, to jest fakta si neověřujícím blbečkům.

Promiň ale tvůj příspěvek je nesmyslný.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Co takhle se zamyslet, jak asi vypadá 200 tisíc uprchlíků rozpuštěných v 500 milionové Evropě? Však je to jako plivnutí do oceánu. Na každých 2500 občanů EU přijde jeden uprchlík. Historie a řeči o ztrátě kultury se tu vedou jako kdyby jich mělo přijít 200 miliónů.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

"mezi v Německu žijícími cizinci z neunijních zemí není víc než 12 procent nezaměstnaných"
1. Nezamestnanost v Nemecku je 4.7 %, to znamena ze u cudzincov je takmer trojnasobna.
2. Neunijny stat je aj susedne Svajciarsko, ine europske staty alebo USA. Aka je miera nezamestnanosti u imigrantov z Afriky a Azie?

"Schengenský prostor má námořní hranici v délce 42 673 kilometrů (delší než obvod planety) a pozemní v délce 7721 kilometrů.
Toto cislo je uplne irelevantne. Schengenska hranica je aj medzi Polskom a Bieloruskom a ziadni nelegalni imigranti cez nu neprechadzaju. Imigranti do Europy prudia po dobre znamych trasach, v Maďarsku pocet ilegalnych imigrantov po uzatvoreni hranic klesol v priebehu jedneho dna o 96 %.

Nahlásit

-
0
+

Neznám zdroj těch čísel, poměrně vyvážený pohled dává tento článek http://www.swissinfo.ch/eng/free-movement-of-workers_eu-migrants-seen-as-social-system-freeloaders/37835956

např:
In 2012, according to the Federal Statistics Office, the rate of social welfare claims among the foreign population here was 6.3%, compared with 2.6% among Swiss.

Tvrdit, že militantní vystupování proti uprchlíkům a neplnění povinností vyplývajících z mezinárodních smluv, není potenciální ohrožení naší kultury a právního státu je prostě demagogie! :-)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

clanok hovori o desiatkach utecencoch mesacne, co je v podstate zanedbatelne cislo.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Všechno tohle ovládáte? Základy aritmetiky a ekonomie? Znalost dějepravy?
Holt nejste žádný blbeček.
Ale s tím čtyřbodovým resultátem souhlasím. I když to jsme my, "neblbečci", věděli i před imigrantským přívalem, ne?
Jen si nejsem jistý, jestli Evropu takový příval muslimů neovlivní. Když ne ekonomicky, tak právně, kulturně a bezpečnostně.
A taky si nejsem jistý, jestli o takové ovlivňování stojím. Skoro bych řekl, že ne.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Já byl minulý týden v Berlíně. Naprosto nechápu tu histerii. Prošel jsem se po Spandau okolo uprchlického tábora a i kamarád co tam bydlí mi potvrdil, že jsou to normální lidi, žádní teroristi. Normálně se s místníma baví.

Taky ve zmíněné "nebezpečné" čtvrti Kreuzberg jsem nepociťoval žádný strach a to ani v noci.

Nahlásit

-
0
+

ad Martin77, QQQ a ???:
Dopouštíte se dalších faulů. Fakt, že jsem neviděl žádné imigranty neznamená, že neexistují a neznamená to, že je imigrantská krize hoax. Pravím toliko, že když během celého měsíce nezahlédnu či neuslyším o jediném imigrantovi na třech velice vytížených přepravních místech, a při dotazu na domorodce napříč severem Itálie se mi dostane negativní odpovědi, případně odpovědi té, že viděli nanejvýše rodinu nebo dvě, nezbývá mi než konstatovat zjevné: totiž to, že "imigrantská krize" není ani tak krize jako spíš strašák a laciné předvolební honění, samoúčelné vrtění psem a brnkání na strunu nejpočetněji zastoupené složky v každém státu a společenství, to jest fakta si neověřujícím blbečkům. Krizí toto mohou zvát ti, kteří neovládají základní aritmetiku. Koncem Evropy to mohou zvát ti, kteří jsou nedotčeni znalostí dějepravy. Ekonomickou sebevraždou to nazývají ti, kteří nechápou ani základy ekonomie. Dohromady se ve skutečnosti projevuje jen několik věcí:
1. Sociální stát je absolutně k ničemu.
2. EU je kardinálně dysfunkční.
3. OSN je nepoužitelný spolek.
4. Listina základních práv a svobod platí jen když se to hodí.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Kde sú tie časy bdelých pohraničníkov a ostrieľaných Ľudových milícií.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Ok, sorry, poučil jsem se.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Přidám několik střípků:
2/3 evropských muslimů jsou fundamentalisté - považují šariu za nadřazenou národní legislativě
http://kremlik.blog.idnes.cz/c/475500/vyzkum-vetsina-muslimu-jsou-fundamentaliste.html

imigranti opravdu velmi často nepracují - sociální dávky ve Švýcarsku pobírá: Eritrea: 91%,Turecko: 89%, Sýrie: 87%, Irán: 84%, Srí Lanka: 75%…

Tvrdit, že masivní nekontrolovaný příliv muslimských imigrantů není potenciální ohrožení naší kultury a životního standardu je prostě demagogie!

Nahlásit

-
0
+

Really? http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/syrsti-migranti-pry-stale-vic-vyuzivaji-prechod-z-ruska-do-norska/1254691

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Oporucam pozriet si rozhovor Slovenskej TV so Syrskym lekarom zijucim na Slovensku, pomahajucim pri tlmoceni a azylovom procese:

http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/7707/76016 - od 32. minuty

Tento pan tvrdi veci ktore su v prikrom rozpore s nazormi p. Kasparka. Jeho odkaz: neklamme sami seba!

Takisto tvrdi ze mnozstvo ludi vydavajucich sa za Syrcanov v skutocnosti syrcanmi nie su (jeho osobna skusenost), pripadne ak su zo Syrie tak su to Kurdi utekajuci pred naletmi Turecka na severe Syrie. Tak kde je pravda?

Nahlásit

-
0
+

Byl jste někdy na severu? To samozřejmě nejsou schopni, navíc přes Rusko...

Plus, Norsko je v Schengenu.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Takze kdyz jste nevidel na dovolene zadneho uprchlika, tak v Evrope zadni nejsou. Tak to je dobra logika. :-)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Nemáte moc pravdu https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/ae/Sweden_Democrats_2010_election.png

Ano, na jihu mají vysoké preference, nicméně imigrantů je tuna i ve Stockholmu a světe div se, Švédští demokraté tam tolik nebodují. Ono to bude spíš efekt Skane. Kdo tam žil, pochopí.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Jenže oni ti migranti jsou schopni jet i přes tu zamrzlou step z Ruska do Norska (jo, vím, není v EU, ale jako příklad).

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+
2/3