Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Babiš se rochní ve výmyslech

2. 10. 2015
 38 162
72 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejméně oblíbený příspěvek

Ten kdo tady chce uprchlíky,nechť sám odejde do Afriky a tím uvolní místo pro ně,tady se opravdu všichni nevejdeme.P.S.Vyzbrojit Kalašnikovem,poslat zpět ať se sami srovnají,nevměšovat se mezi ně.Naši dědové a otcové když byli napadeni nacisty, nikam neutíkali,za svoji vlast bojovali.Já jezdím s rodinou ven na dovolenou,peníze na apartmán a stravu mám s sebou,jinak by mě všude kopli do prdele...!!!

Nahlásit
-
-1
+

Diskuze

Ten kdo tady chce uprchlíky,nechť sám odejde do Afriky a tím uvolní místo pro ně,tady se opravdu všichni nevejdeme.P.S.Vyzbrojit Kalašnikovem,poslat zpět ať se sami srovnají,nevměšovat se mezi ně.Naši dědové a otcové když byli napadeni nacisty, nikam neutíkali,za svoji vlast bojovali.Já jezdím s rodinou ven na dovolenou,peníze na apartmán a stravu mám s sebou,jinak by mě všude kopli do prdele...!!!

Nahlásit

-
-1
+

Babiše opravdu moc nemusím. Ale ta Kašpárkova multikulti propaganda mne irituje ještě více než Babiš.

Nahlásit

-
0
+

Uz se nam ta situace krasne vybarvuje. Hlavne v Hamburku. Ja myslim, ze vsichni, co jeli pomahat do Madarska, by ted meli jet do Hamburku a starat se tam o poradek na ubytovnach.

Nahlásit

-
0
+

1.4 milionu jen letos, jen Nemecko

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

„To, co se k nám cpe do Evropy, jsou ekonomičtí migranti a nájezdníci,“ navázal pak v červenci. „Zaplatili tisíce eur pašerákům, mají značkové hadry a v táborech si stěžují, že nemají Wi-Fi pro iPady a tablety a že jim v táborech špatně uklízejí.“ Dle Lebedy mají mnozí lidé mířící do Evropy vojenský výcvik. „Kvalifikace je uřezávání hlavy a střelba z kalašnikova,“ píše. Dle jeho názoru jsou opravdovými uprchlíky „vyhnaní ubožáci tísnící se v uprchlických táborech“, kterým nic nezbylo.

Zdroj: http://www.lidovky.cz/jsou-to-sarancata-nicici-termiti-oprel-se-byvaly-druhy-muz-cerveneho-krize-do-utecencu-grm-/zpravy-domov.aspx

článek: Jsou to sarančata, ničící termiti, opřel se bývalý druhý muž Červeného kříže do utečenců

Nahlásit

-
0
+

Vy nám vytáhnete průměr (stejně jako sluníčko kašpárek), který obsahuje naprostou většinu imigrantů z euroatlantického kulturního prostoru a berete to jako měřítku, podle kterého máme posuzovat eritrejce, afghánce, iráčany a somálce?
Já mluvil o militantním vystupování, o nedodržování mezinárodních smluv? Naopak, já jsem o striktní dodržování legislativy o uprchlících, která říká, že uprchlíci mohou nelegálně překročit hranice, ale pak se musí přihlásit úřadům a zůstat v místě jim určeném, ne, že táhnou po statisících tam, kde je nejvíc prachů. A jednotlivé státy nechť si svobodně rozhodnou, které uprchlíky a za jakých podmínek přijmou, když to bude v souladu s mezinárodními smlouvami.

Cenu za demagogii si dojděte vy přebrat na lampárnu na vašem lokálním nádraží!

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Vy jste tu zřetelnou ironii vůbec nepostřehl, viďte? Nebojte, trénujte, časem se to zlepší.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Zajímavé kolik různých názorů na uprchlíky ale zatím nic o tom kdo způsobil ten bordel od Afganistanu až po Libyi. Nebylo to náhodou humanitární bombardování, změna režimu a podpora muslimských fanatiků hlavně ze strany USA, židovského státu ale také s pomoci Francie, Británie, Itálie. Ale ti se na to moc nemají aby napravili co rozbourali a starali se o důsledky co napáchali a nechají problém na druhých.

Nahlásit

-
0
+

Pokud si někdo mysli jak jsou uprchlíci na tom výtečně je třeba si to sám vyzkoušet a dát se na cestu. Jistě to bude „střechu nad hlavou, teplé jídlo až pod nos, oblečení, lékařskou péči, jazykové kurzy, školky, školy, právní pomoc, psychologickou pomoc a ještě k tomu KAPESNÉ „. Tak proč někdo s takovými myšlenkami sedí doma a jenom mudruje?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Faulů se dopouštíte Vy (žádného imigranta jsem nevidel = neexistují, nebo se jedná jen o pár jedinců)
Jak tu někdo píše níže, že je jedná o 200tis, které se v EU rozpustí ani to nepoznáme, to je další lež jenom Německo očekáva a to jenom letos 800-1000tis uprchlíků, kolik jich příjde příští rok. Jenom Turecku je jich 2-4mil - a to jsou Syřané, co ti ostatní kolik jich je?
Řeknete no tak jich příjde 10mil v 500mil Evropě to nepoznáme, ale poznáme protože se nerozdělí rovnoměrně, ale budou se setěhovávat do míst kde již jsou jejich komunity. Saudská Arabie přispěje na stavbu 200 mešit v Německu - v SA je dnes extremně agresivni rigidní islám, myslíte si že z těchto mešit budou vycházet muslimové, kteří budou vyznávat EU hodnoty - feminismus, homosexualismus nebo budou spíše EU nenávidět jako zlo které ohrožuje jejich víru?
Jidiné s čím se dá s Vámi souhlasit jsou poslední 4 body.
Machiaveli ve svém Vladaři radi, že vladař nemůže být spravedlivý, čestný atd když všichni okolo jsou hajzlové

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

a těch víček...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Celkem rozumný názor na uprchlíky:

http://archiv.ihned.cz/c1-64666970-je-legitimni-hajit-vlastni-zajmy

Jen bych nechtěla pilotovat to letadlo plné chlapů 18 - 40 let na cestě zpět, kteří nemají co ztratit.

Nahlásit

-
0
+

To ma tiez zaujalo, ako danoveho poplatnika ma predsa zaujimaju predovsetkym celkove rozpoctove vydaje a nie to co dostane imigrant na ruku. Ze sa tie peniaze pouziju na nieco ine (napriklad stavbu tabora) neznamena ze v rozpocte nebudu chybat.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Migracia nema vypinac so stavmi 1 a 0. Cielom nie je migraciu zastavit, ale zredukovat. Cesta do Nemecka stoji peniaze aj cas a hlavne toho druheho maju migranti s bliziacou sa zimou coraz menej, takze kazda prekazka navyse cast migrantov odradi. Navyse keby sa postavil mur cez cely Balkan, ako by ho obisli? Cez Jadranske more?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Tak hlavně že se ty no-go zony podařilo označit ulicemi i autorovi....prý Žižkov nebo Karlín....haha

Nahlásit

-
0
+

Ono jde o tech 670 eur a to velmi. I kdybychom jednomu uprchlikovi dali 170 euro, tak 500 euro bude k mani pro radoby obcanske iniciativy a ruzna sdruzeni a podobne. X 1000? To je dost penez x 100000? To uz je kurna balik. Jde pouze o tohle. O nic jineho.

Nahlásit

-
0
+

Jojo, sami jsme si to nastavili. Demokraticky. I daně a poplatky za kdejaký uřednický prd si sami demokraticky nastavujeme.
My už jsme takoví.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

A to, že student-sirotek dostane 700 korun, nám zavedli imigranti, nebo jsme si to demokraticky nastavili my sami???

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Nepočítáme. Spláchněte a odleťte do Syrie. Tam se to vylidňuje. Přeji šťastnou cestu.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Mno, jestli tahle diskuze reprezentuje kulturu, kterou je třeba bránit... tak se mnou při obraně nepočítejte. Tohle se dá leda tak spláchnout.

Nahlásit

-
0
+

Ja Babiše nemam rad ale.....
Z médii jdou takové lži, ze raději dam na svůj pocit a ten mi říká brát jen cele rodiny nebo matky s ratolestma a striktně dbát na to aby dodržovaly náš zákon a respektovali naši kulturu a demokracii. Pokud nekdo z těchto uprchlíků spáchá zločin okamžitě vyhostit do rodné země. A žádné zvyhodnovani a ústupky. Za těchto podmínek jsem ochoten akceptovat jejich přísun do ČR

Nahlásit

-
0
+

Přestěhovali se na hranici USA-Mexiko a říkají si Rangers místo Pohraniční stráž.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Ono bohate staci, kdyz si zajedete do Milana, Parize nebo Aten. Vsude vas tam budou otravovat uprchlici a snazit se vam prodat nejakou nesmyslnou hracku, klicenku s eifelovkou a podobne. Tito lide jsou nezamestnatelni a proto se potuluji po ulicich a delaji prace, ktere temer nic nevynasi.

Ok, fajn. Tech par ilegalnich imigrantu, kteri otravuji zamestnance eifelovky, zamestnavaji policii a zivi se drobynmi kradezemi nejak ustojime.

Jenze ted jich tady pribyva 10 tisic denne. A to uz neustojime.

Nahlásit

-
0
+

Stane se pripad B)

postavim dalsi ploty, reseni pro pripad B moc tezke neni

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Politik lhal, to je ale překvapení. Bude autor rozebírat každou lež všech politiků?

Nahlásit

-
0
+

Sebe krytycky přiznam, že sem moc inteligence nepobral. Oni mi to říkají. Ale kdisi mě babiška vyprávěla o Sibylině proroctví: dovolím si cytovat ze zdroja: http://presny-cas-online.cz/proroctvi/Sibylino-proroctvi-o-konci-Evropy [Ctrl-C a V]

Jaký bude zítra pro nás den ? Celá Evropa bude žíti ve strachu co bude zítra ! Co lidé na východě žijící ? Kdy se na nás vrhnou, aby nás úplně vyhladili ?

Najednou jako z mlhoviny objeví se zemi Evropě ohromná kometa žlutého lesku, která by mohla zemi tuto úplně spáliti. Nejhorší boj, který Evropa povede bude boj východu se západem ! Všechny války, které kdy byly předtím, budou jen malým nedopatřením,..

Člověk černý nenávidí člověka bílého a říká mu nevěřící ! Člověk žlutý neřekne jinak bílému nežli pes ! Naštěstí ono mohlo být zažehnáno, kdyby národové černí a žlutí mezi sebou válku v těch dobách začali ! Tomu však nechci věřit, neboť tyto národy se mezi sebou vždy domluví. Domluví se hlavně proto, že přílivem bělochů ztratí svůj vliv na vlastní zemi ! Běloch jim je ve všem jen překážkou ! Proto také, budou-li chtíti své národy zachovati, musí se spojit ! Co bude Evropan vědět v té době o Východu ? Nic, zhola nic !

Zbytečně, naprosto zbytečně půjdou Evropané do zemí východních, aby si je podmanili ! Zbytečně budou prolévati svoji krev ! Zbytečně budou mařit a plýtvat svými silami ! Lépe, opravdu lépe by učinili, kdyby těchto sil použili ke zvelebení a zdokonalení svých vlastí ! Ráj by měli zde na Zemi ! Ráj a věčnou blaženost ! Budou však míti peklo !

atd



A eště babiška říkávala: Na každém šprochu, pravdy trochu. A politikovi nevěř.

Nahlásit

-
0
+

Úplně stejná zkušenost. Byli jsme teď v Itálii, byť jen na týden. Celou dobu jsme jeli po šouskách, dálnice jsme vůbec nevyužívali - ani cestou přes Brennero. Náš trip byl Trento-Padova-Rimini-San Marino-Ancona-Asissi-Perugia-Ř ím-Montepulciano-Montalcino-Ca stellinain Chianti-Siena-Bologna a zpět Brennero. Vrátili jsme se a otázka mnoha známých nebyla "Co bylo nejhezčí" ale "Viděli jste nějaké uprchlíky". Upřímně: nula, u jedné rodiny jsem si říkala, že možná by mohli být. O to příznačnějšími přišlo, že ve Vatikánu jsem na prohlídce chrámu svatého Petra viděla celkem asi 5 muslimských rodin a jak známo, ti křesťanství absolutně nerespektují, takže se tam nejspíš snažili instalovat nějakou bombu. Za to jsem viděla spoustu černochů a přičmoudlých (je to hnusný pojmenování, ale lepší mě teď nenapadá, nejspíš to byli nějací Pákistánci a pod.), kteří vládli poměrně obstojnou angličtinou a prodávali turistům, co mohli. Žebráky a otrapy jsem potkala jen super skvělé bílé křesťany - Italy.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

STBáka Bureše tesá Sluníčko kašpárek. Opět nám tu pes požírá psa a pravdu hledejme úplně někde jinde.

Nahlásit

-
0
+

Lhaní mi nevadí pokud je na úkor lidí, které nemám rád. Takže ++ pro babiše, kterého jinak nemusím.

Nahlásit

-
0
+

Nejde o to jestli se s lidma bavi,ale jde o to ze nam berou penize dostavaji vse zadarmo. Nic neni zadarmo. My na to musime tvrde odevzdavat dane a makat. Proc by mel nekdo neco dostat zadarmo.

Pamatuju si kdyz byla u nas krize. Nemohl jsme najit praci a posledni dva mesice sem mel minimum. Byl jsme i na socialce kde sme dostali par koru na jidlo a na dopravu.Prisel tam i student, kteremu umreli rodice a byl sam. A nemel praci. dostal od Socialky 700 kc na jidlo a dopravu. Myslite ze je tohle u nas spravne? Myslite ze je spravne sem pustit 10 000 imigrantu kterí budou brat i kdyby 10 000 kc mesicne jen tak zadarmo? Myslim si ze u nas jsou lidi, kteri je potrebuji vic nez nejaci uprchlici, kdyz vinu za jejich rozvracenou zemi muze zapadni politika. Hlavne fasisticka politika USA.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+
1/3