Nový rozměr pohodlí při holení. Vyzkoušejte ho!

PR článek
PR článek | 6. 12. 2021

Wilkinson Sword přesně ví, co mužská pokožka potřebuje. Nový strojek Hydro 5 Skin Protection garantuje perfektní oholení bez škrábanců a zarudnutí. Inovativní nádržka s hydratačním gelem, pět břitů s technologií Skin Guard a otočný zastřihovač dají pohodlí při holení nový rozměr. Nyní za neuvěřitelnou cenu!

Nový rozměr pohodlí při holení. Vyzkoušejte ho!

Zdroj: Wilkinson

Proč vám holicí strojek Hydro 5 Skin Protection poskytuje maximální ochranu pokožky a výjimečnou přesnost holení?

Nádržka s hydratačním gelem obohaceným o vitamín B5

Nádržka s vodou aktivovaným zvlhčujícím gelem poskytuje vaší pokožce maximální ochranu. Díky technologii automatického doplňování se gel aktivuje při kontaktu s vodou a uvolňuje zvlhčující látky při každém tahu holicího strojku. Vaše pokožka zůstává hydratovaná dokonce 1 hodinu po holení! Formule gelu je veganskáneobsahuje oxid titaničitý a byla dermatologicky testována.

Otočný zastřihovač

Nádržka s gelem po zpětném odklopení odhalí všech pět břitů, což pomáhá snadno zastřihnout těžko dostupná místa, například prostor pod nosem nebo kotlety.

Pět břitů se systémem Skin Guard

Inovativní systém Skin Guard pomáhá vyhladit povrch pokožky při holení a chrání ji před podrážděním a zarudnutím.

Elegantní kovová rukojeť

Elegantní, dobře tvarovaná kovová rukojeť s pogumovanými prvky zajišťuje lepší uchopení, poskytuje ještě větší pohodlí a potěšení z holení.

Obal bez plastu šetrný k životnímu prostředí

Kartonový obal je vyrobený z více než 90 % z recyklovaného papíru a je recyklovatelný* – záleží nám na životním prostředí.

Vyzkoušejte na vlastní kůži, jak pohodlné může holení být!

Nyní nakoupíte za neuvěřitelnou cenu 99 Kč.