Předplatné časopisu
Finmag do schránkyPředplatit časopis

Holení bez podráždění a zarudnutí. Jde to vůbec?

Spolupráce
Spolupráce | 1. 6. 2021 | 324

Wilkinson Sword ví, co mužská pokožka potřebuje. Perfektní oholení bez škrábanců a zarudnutí! To garantuje nový pánský holicí strojek Hydro 5 Skin Protection, navržený pro neuvěřitelnou ochranu pokožky před podrážděním. Inovativní nádržka s hydratačním gelem obohaceným o vitamin B5, 5 břitů s technologií Skin Guard a otočný zastřihovač vám poskytnou zcela nový rozměr pohodlí při holení.

Holení bez podráždění a zarudnutí. Jde to vůbec?

Zdroj: Wilkinson

Proč vám holicí strojek Hydro 5 Skin Protection poskytuje maximální ochranu pokožky a výjimečnou přesnost holení?

Nádržka s hydratačním gelem obohaceným o vitamín B5

Nádržka s vodou aktivovaným zvlhčujícím gelem poskytuje vaší pokožce maximální ochranu. Díky technologii automatického doplňování se gel aktivuje při kontaktu s vodou a uvolňuje zvlhčující látky při každém tahu holicího strojku. Vaše pokožka zůstává hydratovaná dokonce 1 hodinu po holení! Formule gelu je veganskáneobsahuje oxid titaničitý a byla dermatologicky testována.

Otočný zastřihovač

Nádržka s gelem po zpětném odklopení odhalí všech pět břitů, což pomáhá snadno zastřihnout těžko dostupná místa, například prostor pod nosem nebo kotlety.

5 břitů se systémem Skin Guard

Inovativní systém Skin Guard pomáhá vyhladit povrch pokožky při holení a chrání ji před podrážděním a zarudnutím.

Elegantní kovová rukojeť

Elegantní, dobře tvarovaná kovová rukojeť s pogumovanými prvky zajišťuje lepší uchopení, poskytuje ještě větší pohodlí a potěšení z holení.

Obal bez plastu šetrný k životnímu prostředí

Kartonový obal je vyrobený z více než 90 % z recyklovaného papíru a je recyklovatelný – záleží nám na životním prostředí.

 

Wilkinson Sword Hydro 5 Skin Protection

Autor článku