Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Vyšší sleva na dani? Zapomeňte! Vláda ruší jeden slib za druhým

9. 11. 2023
 68 810
5 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Tohle musel vědět každý, kdo má IQ > 107. Nicméně jak pravil jeden neoblíbený politik, třetina obyvatel je duchem mdlým, tak holt jim to hodili, protože si nepamatují, co tyhle strany prováděly v minulosti.

Nahlásit
-
5
+

Nejméně oblíbený příspěvek

Vládu, bohužel, tvoří morální a intelektuální chátra. Jako vzdělaný ekonom je nedokážu ani poslouchat, protože říkají takové ekonomické nesmysly, že je s podivem, že jsou svéprávní. Nicméně, každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží. Mějte se tady, já emigruji za normálním světem, tady to je blázinec.

Nahlásit
-
-35
+

Diskuze

Tohle musel vědět každý, kdo má IQ > 107. Nicméně jak pravil jeden neoblíbený politik, třetina obyvatel je duchem mdlým, tak holt jim to hodili, protože si nepamatují, co tyhle strany prováděly v minulosti.

Nahlásit

-
5
+

Ačkoli jsem pětikoalici volil, znovu už bych to rozhodně neudělal. Tahle vláda měla mít pravicovou koncepci, která podporuje ekonomiku a růst střední třídy, která je její páteří. Místo toho tady máme ale až komunistický přístup, kdy sliby neplatí, ekonomiku i střední třídu dusíme růstem zdanění a nemáme problém ani vymyslet si extra daně na nepokryté okrádání spolupodílníků v největší polostátní firmě. Je velmi těžké najít něco, co tahle vláda na začátku slíbila a pak splnila.

Nahlásit

-
-11
+

Vládu, bohužel, tvoří morální a intelektuální chátra. Jako vzdělaný ekonom je nedokážu ani poslouchat, protože říkají takové ekonomické nesmysly, že je s podivem, že jsou svéprávní. Nicméně, každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží. Mějte se tady, já emigruji za normálním světem, tady to je blázinec.

Nahlásit

-
-35
+

Vláda lže a věřit se jí už nedá vůbec NIC.

Nahlásit

-
-24
+

NE, NEMÁTE PRAVDU,Vláda neruší jeden slib za druhým, VLÁDA LŽE.

Nahlásit

-
-27
+