Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Cthulhu čeká

| 22. 6. 2016

Pokud nejste zrovna fanoušky takzvaných plodů moře, mohli byste to jednou u monstra z temných hlubin mít dobré. Kdyby ovšem vědělo, co to znamená „dobré“.

Cthulhu čeká
+24
+
-

Jsou mezi námi!

Zatímco u nás všichni řeší, jestli z Babiš spadnul z Marsu, nebo Chovanec z Venuše (Věstonické), britští a američtí zoologové přišli na to, že z Vesmíru k nám spadl mnohem dřív někdo úplně jiný. Genom chobotnic je podle zveřejněných výzkumů natolik odlišný od všeho, co je dnes na Zemi k vidění, že pro to jiné vysvětlení prostě neexistuje. Rozhodně vám nechci kazit chuť, ale až si budete příště v restauraci pochutnávat na chapadýlkách, zkontrolujte si taky kromě účtenky z registrační kasy, jestli vám za zadkem nestojí osmiruký pratáta s plazmovkou, který si přijel zkontrolovat, jak se daří vnoučátkům na škole v přírodě.

+16
+
-

Svlíkni si košilku, lásko moje!

V Číně se v poslední době rozmohl nešvar, který kazí pověst se peer-to-peer půjčování. Některé servery totiž začaly po žadatelkách o úvěr požadovat nahé fotografie, které mají sloužit jako záruka pro případ, že půjčku nebudou splácet. Pokud fotku pošlete, můžete dosáhnout až na třikrát vyšší „nekrytou“ částku, než při standardní „kryté“ půjčce. Když ale svoje závazky nesplníte, dostanou vaši fotku nejdříve rodiče a pak všichni ostatní.

Ať si Dienstbier plácá, co chce, lepší pojistku pro dodržování koaličních závazků Sobotka z Číny přivézt nemohl. A pokud by náhodou nezabrala, je tu ještě varianta Zaorálek.

+27
+
-

Argumentum ad verecundiam

Čeští vysokoškolští rekordmani v čele s Markem Bendou či již zmíněným Milanem Chovancem dokážou dokončit tříletá práva v Plzni za rekordních devět měsíců. To je sice úctyhodný výkon vyžadující spoustu dřiny, odříkání a obětí, vedle tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana ale pořád vypadají jako neschopní břídilové. Erdoganovi se totiž podařilo dokončit Marmarskou univerzitu plný rok předtím, než začala oficiálně existovat. Slušný výkon. Příznivci prezidenta naštěstí brzy přispěchali s vysvětlením. Pokud má prezident diplom z roku 1981, nemusí nic dokazovat, protože je tím pádem přece zcela jasné, že univerzita v roce 1981 prostě existovala. Oficiální turecká média na rozdíl od sociálních sítí ani nehlesla. Nahé fotky všech novinářů a novinářek má prezident v archivu už od vynálezu… archivu.

+15
+
-

Ještě je brzy

Dnes si připomínáme přesně tři roky od chvíle, kdy svou činnost ukončila křesťanská společnost pro léčbu homosexuálů. Její šéf zjistil, že je gay a všem se omluvil. Martin Komárek na svém Fejsbúku napsal, že reformní strany trpí zásadním dilematem, protože do politiky se hlásí především blbci a vyžírkové, kteří mají tendenci nominovat se na nejvyšší místa na kandidátce a slušné lidi odsunout dozadu. Neomluvil se nikomu.


Minule nám naložili

„I pachatel trestné činnosti má právo na soukromí,“ říká Nejvyšší správní soud. Až vám někdo ukradne kolo a vy ho náhodou díky videu a Facebooku najdete, poproste ho, optimálně mezi třetí a čtvrtou pěsťovkou, kdy by ještě mohl být při vědomí, o souhlas se zpracováním.

Ovčáček nešťastný

Vložit komentář

Abychom udrželi vysokou kvalitu diskuze na Finmagu, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdříve musíte zaregistrovat. Na následující odkaz pak klikněte v případě, že jste zapomněli své heslo.

Diskuze

Další příspěvky v diskuzi (4 komentáře)

foxy | 22. 6. 2016 15:37

Existuje někde seznam čínských neplatičů? I s fotkama.
+1
+
-

Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit komentovanou zprávu

Martin Vlnas | 22. 6. 2016 15:55
reakce na foxy | 22. 6. 2016 15:37

Na Pornhubu po KW "Young Chinese students willing to do anything" :)
+3
+
-

Reagovat | Citovat | Nahlásit

Petr Síla | 22. 6. 2016 09:42

A pan Komárek je, v kontextu jeho vlastního tvrzení, blbec nebo vyžírka?
+
+
-

Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit komentovanou zprávu

Martin Vlnas | 22. 6. 2016 15:54
reakce na Petr Síla | 22. 6. 2016 09:42

Petře, zatím je to jedno. Každopádně latentně bych sázel na obojí :)
+2
+
-

Reagovat | Citovat | Nahlásit

Předplaťte si tištěný Finmag

Předplaťte si tištěný Finmag

Baví vás články, které každý den publikujeme na Finmagu? Pak vás bude bavit i tištěný FINMAG. Roční předplatné vyjde na 294 korun (za jedno číslo zaplatíte 49 korun). A nebojte, platit můžete i kartou.

Martin VlnasMartin Vlnas
Vystudoval politologii, sociologii a mediální studia na FSS MU v Brně. Na univerzitě Sungkyunkwan v jihokorejském Soulu se rok zabýval východoasijskou...více o autorovi.

Facebook

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Přihlášení

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!