Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Pozitivní zprávy: Pat a Mat a odborář

| 4. 2. 2015

Pat a Mat jsou známí matláci, ale kam se hrabou na pány z odborů! Hezkou středulu!

Pozitivní zprávy: Pat a Mat a odborář
+7
+
-

Na maškarním plese kolotočářů (!) v Krupce byl muž v masce Pata poněkud nespokojen s výkonem dýdžeje, a tak ho chytil za hlavu a praštil s ní o zeď. Muž převlečený za Mata se v tom Patovi snažil zabránit, ale znáte je, nešiky. Pat měl v žíle promile a hrozí mu dvanáct let. Klíčový playlist agentury nezveřejnily.

+7
+
-

Třicetiletá žena na nádraží v Ostravě-Svinově sprostě nadávala lidem, plivala na zem a útočila na strážníka. Když se jí snažili lidé napomenout, hulákala, že je z Prahy, a proto si může dělat, co chce. Jelikož tohle může v Ostravě vykřikovat jen sebevrah nebo opilec, skončila paní na záchytce. Z Prahy skutečně byla.

+7
+
-

O cigaretku požádal padesátiletý muž jiného hosta v jedné z pražských restaurací. Jelikož dotazovaný cigaretku neměl, hodil po něm kuřák vrhací nůž. Naštěstí, ač zcela střízliv, netrefil. Vláda chystá do Sněmovny zákon o úplném zákazu vrhání nožů v restauracích.

+7
+
-

Zelí, okurky a rajčata zdražily v Rusku v důsledku embarga na dovoz potravin z imperialistických zemí o stovky procent. Putin doporučil lidem konzumovat pouze domácí kaviár.

+7
+
-

V Itálii zřejmě řádí sériový Duch svatý. Během jednoho roku tam otěhotněla již druhá jeptiška. Sestru kolumbijského původu přivezli do nemocnice v San Severino Marche s bolestmi břicha, načež se ukázalo, že rodí. O těhotenství neměla údajně ani potuchy. Vida, jeden by čekal, že když nemaj telku, aspoň si holky semtam něco přečtou.

+7
+
-

Úpe nejtajnější služba BIS před třemi lety odhalila, že několik jejich agentů podvádí s fakturami za benzin do služebních aut, a pohnala je k soudu. Soudní jednání bylo pro jistotu veřejné, takže se se podařilo odtajnit nejen identity, hodnosti a způsoby práce žalovaných, ale také mnoha dalších činných agentů včetně typů a poznávacích značek jejich vozidel. Všichni záporáci z Bonda si musí po všem tom hackování, vloupávání a vyhazování budov MI6 do vzduchu připadat jako úplní idioti.

+7
+
-

Literární historik Martin C. Putna přinesl v pátek na Pražský hrad výtisk své nové knihy o ruské historii. Chce, aby se prezident Miloš Zeman více poučil o věcech, o kterých rád mluví. Knihu od prezidentova kritika převzal hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Slíbil, že si ji přes víkend přečte a podložil s ní prezidentův šachový stolek.

+7
+
-

V Moskvě od pátku hoří knihovna Ústavu vědeckých informací pro společenské vědy Ruské akademie věd. Knihovna schraňuje více než 14 milionů knih a tisků. Jestli to všechno shoří, bude se celá historie muset přepsat znova, sakra práce.

+7
+
-

Svou kandidaturu na funkci prezidenta předběžně ohlásil místopředseda Senátu Zdeněk Škromach. Pokud mu to tam hodí všichni, se kterými se za poslední dva roky vyfotil, získá v prvním kole 156 procent hlasů. Ale nechť, u Škromacha je aspoň skoro jistota, že nikdy nebude nikoho citovat.

+7
+
-

V únoru se na jarní prázdniny do Prahy chystají opět asi tři tisíce studentů ze Skandinávie. Pražská policie připravuje manévry a BIS zoufale hledá dva agenty, které by alespoň Norové nepoznali. Unesené studenty se pak Sobotka pokusí vyměnit za Michalákovic kluky.

+7
+
-

Malajsijská vláda uznala, že téměř po roce nepřetržitého letu by pohonné hmoty zřejmě došly i malajsijskému boeingu, a prohlásila let MH370 za zmizelý. Rodiny pozůstalých tak konečně získají nárok alespoň na nějaké kompenzace.

+7
+
-

Prezident Zeman slavil v Praze Osvětim a mlel u toho zas nějaké kraviny.

+7
+
-

Už aby začala golfová sezóna, protože odborářští předáci jinak nevědí, co roupama. Předseda odborové centrály ČMKOS Josef Středula prohlásil o odvodech na zdravotní pojištění, které státu platí OSVČ, toto: „Jestliže někdo platí třetinu toho, co ostatní, tak by normální logické vysvětlení mělo být, že dostane asi jenom třetinu sádry nebo třetinu srdeční chlopně, a tak se to neděje.” Je jistě pozitivní, že i člověk s třetinou mozku může zastávat tak významnou funkci, ale můj tata by mu řek asi totok: „Staraj sa o svoje ovce a nečum přes plot.“

+7
+
-

Známý svišť Phil z pensylvánského městečka Punxsutawney  včera po opuštění nory spatřil svůj stín, což podle tradičního rituálu z 19. století znamená, že jaro na sebe ještě nechá čekat (viz výborný film Na Hromnice o den více). Málo se ví, že podobný rituál mají i v Ugandě. Asi neuhodnete, které zvíře tam předpovídá vedro a sucho.

Náš partner

Další porce seriózní publicistiky na The Zeitung:

  • A když nemáme ani ženu, ani žádnou vychytralou blond bestii, která z nás tahá chechtáky, tak si pogratulujeme, skákneme si do galanterie a koupíme kožené řidičské rukavice. Kdo by nechtěl milenku oblečenou v kůži?
    Kluci, bacha, Valentýn!
  • Jedině poctivé logické uvažování pomůže lidstvu se dobrat k vědeckým poznatkům. A překvapivě to kolikrát stačí, abychom nemuseli my, notorická netáhla a gaučoví filosofové, vytáhnout paty z domu. 
    Vědecké bádání: Astrologie a logika
  • „Chybu v zobrazení české státní vlajky způsobil stážista v reklamní agentuře. (...) Občanům protektorátu se tímto upřímně omlouváme a těšíme se na jejich další návštěvu,“ uvedl tiskový mluvčí Kauflandu Michael Šperl.
    Kaufland uznal chybu. Mění vizuál kampaně

Vložit komentář

Abychom udrželi vysokou kvalitu diskuze na Finmagu, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdříve musíte zaregistrovat. Na následující odkaz pak klikněte v případě, že jste zapomněli své heslo.

Předplaťte si tištěný Finmag

Předplaťte si tištěný Finmag

Baví vás články, které každý den publikujeme na Finmagu? Pak vás bude bavit i tištěný FINMAG. Roční předplatné vyjde na 294 korun (za jedno číslo zaplatíte 49 korun). A nebojte, platit můžete i kartou.

Rostislav OboňaRostislav Oboňa
Mediální magnát. Vydává The Zeitung a tištěný The Zeitung magazín.

Facebook

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK

Přihlášení

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!