Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Právní a daňové změny 2024. Otestujte se a zjistěte, jak dobře jste připraveni

30. 12. 2023
 9 126
2 komentáře

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Dobrý den, děkujeme za upozornění, byla tam chybně zaškrtnutá správná odpověď. Za hloupou chybu se omlouváme. Nicméně mi dovolte ještě jednu poznámku: smyslem kvízů rozhodně není někoho "mistrovat", ale zábavnou formou mu předat cenné informace. Vše dobré do nového roku!

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu
-
2
+

Nejméně oblíbený příspěvek

Máte chybu v otázce číslo 10 - takzvaná funkční měna.
Moje odpověď - že jde o možnost vést účetnictví i v jiné než domácí měně - je podle vás špatná.
Přitom hned ve vysvětlení pod odpovědí pak sami píšete, že funkční měna znamá (zřejmě myslíte "znamená"), že firmy dostanou možnost vést účetnictví v jiné měně...
Podobné chyby jsou u kvízu, kde chcete mistrovat ostatní, ostuda :(

Nahlásit
-
-1
+

Diskuze

Dobrý den, děkujeme za upozornění, byla tam chybně zaškrtnutá správná odpověď. Za hloupou chybu se omlouváme. Nicméně mi dovolte ještě jednu poznámku: smyslem kvízů rozhodně není někoho "mistrovat", ale zábavnou formou mu předat cenné informace. Vše dobré do nového roku!

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
2
+

Máte chybu v otázce číslo 10 - takzvaná funkční měna.
Moje odpověď - že jde o možnost vést účetnictví i v jiné než domácí měně - je podle vás špatná.
Přitom hned ve vysvětlení pod odpovědí pak sami píšete, že funkční měna znamá (zřejmě myslíte "znamená"), že firmy dostanou možnost vést účetnictví v jiné měně...
Podobné chyby jsou u kvízu, kde chcete mistrovat ostatní, ostuda :(

Nahlásit

-
-1
+