Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Hokynář u kazisvěta

11. 3. 2019
 62 513
37 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Tak si to opět shrňme:

"Válku, ve které tahají USA vůči půlmiliardovému unijnímu bloku za kratší konec." Čirá propaganda, ekonomická výkonost přece nezáleží na počtu obyvatel.

"Pravda, neodnesla by to přímo Škodovka, ale její mateřský koncern VW už ano." Němci si stejně brzy uregulují automobilový průmysl sami.

„Nemám o jednání USA a EU o clech dostatek informací. Neznám celý kontext, mandát ani strategii Evropské komise,“ přiznal premiér státu, který vyrábí nejvíc aut na hlavu na světě.
Zdroj: https://finmag.penize.cz/ekonomika/403623-hokynar-u-kazisveta
Jak Babiše nemusím tak tady má bohužel pravdu. Byl to právě Palata, který neopomenul zmínit společnou zahraniční politiku EU při každé příležitosti, takže Babiš opravdu nemá na tato vyjednávání mandát.

"Trump je pro Česko a celou Evropu za mnoho, mnoho let nejhorší prezident." Jestli ono to nebude tím, že to je prezident Americký a Evropané ho volit nebudou.

Těšil jsem se v pondělí ráno na nějaký zajímavý článek, ale asi se nic nenašlo, tak se splnil plán dávkou propagandy.

Nahlásit
-
114
+

Nejméně oblíbený příspěvek

- A Afrika či Asie leží kde?
- Ano právo na stejnou životní úroveň má každý, je ovšem otázka, zdali má stejné podmínky a možnosti nebo předpoklady a dokáže-li ho využít. Levicovost je v tom, že chci svá práva naplnit na úkor někoho jiného, omezením práv těch ostatních.
- pokud jste někdy pracoval ve výrobě a víte jaký je rozdíl mezi variabilními a fixními náklady, pak Vám musí být jasné, co znamená zastavit výrobu v takové automobilce. To je to poslední, co si každý ekonom přeje. A že některé automobilky mají až fatální problémy s odbytem je fakt a je mně líto, že to nevíte. Důvody jsou různé, to je na celý článek.
- podívejte se, já také neovlivním nějakou pandemii a přesto mně vadí a způsobuje mi potíže. To, že je na silnici aut víc než je definovaná propustnost, je fakt. Zkuste mně to vyvrátit. Jak to chcete řešit, tedy pokud si myslíte, že se to řešit má. Pokud je Vám to fuk, pak je diskuze zbytečná. Já si zase myslím, že politici tuto situaci mohli předpokládat a řada projektů už mohla být dávno realizována. Já jsem se o to snažil alespoň na úrovni komunální politiky. Nevím, co je na tom levicového nebo dokonce komunistického. Nechápete-li, že se některé věci prostě regulovat musí, protože by to jinak zasáhlo do práv druhých, pak si nechte své názory. Já do Vašeho jednoduchého světa nepatřím a považuji za zbytečné, na Vaše urážky reagovat.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu
-
-4
+

Diskuze

Ne, to je neomlouvá.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Teď to samozřejmě všichni svádějí na Trumpa, protože ten může i za to, že se Palatovi připálilo mléko na plotně, ale třeba tady na finmagu se v Jéglově článku z června objevila věta: "Francouzský prezident François Hollande ve stejné době prohlašoval, že TTIP je „pro Francii nepřijatelná“ a „Francie říká dohodě jasné ne". " Je tedy docela možné, ne-li pravděpodobné, že TTIP by zkrachovala díky evropské straně, jenže kašpárkopalatisté mají teď svého satana v Trumpovi a nějaká fakta je nezajímají.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
14
+

Quisling byl politik, Palata je spíš takový Krychtálek nebo Vajtauer.
Na omluvu finmagu bych dodal, že oni tomu sami věří, nedělají to jen pro peníze.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
2
+

Kam se hrabou ruské propagandistické weby typu www.aeronet.cz . Finmag plní stejou úlohu dobrovolně a zevnitř. Tohle už je brutální manipulace s fakty. Palata je Quisling českého mediálního prostoru a finmag se stal už téměř zrádcovskou platformou. Fuj.

Nijak se tím nezastávám Babiše. O něm to není. Je to o naprosto lživém obrazu Bruselu a německo-francuzských zájmů ve vztahu k Česku a dalším malým státům unie, který finmag dlouhodobě cíleně vytváří. Finmag je jejich pátá kolona (ne jediná samozřejmě, ale vytrvalá a cílevědomá). Znovu fuj!!!

Nahlásit

-
45
+

Klasická palatovina. Zatím se o clech jen mluví, nic zásadního se nezavedlo. O tom, kdo je nejhorší prezident, by se daly vést dlouhé debaty. Čím nám byl třeba pomocný Obama? Rozvrtáním Blízkého Východu? Podpora svržení Kaddáfího a Asada? Provokace Ruska na Ukrajině?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
14
+

Tak si to opět shrňme:

"Válku, ve které tahají USA vůči půlmiliardovému unijnímu bloku za kratší konec." Čirá propaganda, ekonomická výkonost přece nezáleží na počtu obyvatel.

"Pravda, neodnesla by to přímo Škodovka, ale její mateřský koncern VW už ano." Němci si stejně brzy uregulují automobilový průmysl sami.

„Nemám o jednání USA a EU o clech dostatek informací. Neznám celý kontext, mandát ani strategii Evropské komise,“ přiznal premiér státu, který vyrábí nejvíc aut na hlavu na světě.
Zdroj: https://finmag.penize.cz/ekonomika/403623-hokynar-u-kazisveta
Jak Babiše nemusím tak tady má bohužel pravdu. Byl to právě Palata, který neopomenul zmínit společnou zahraniční politiku EU při každé příležitosti, takže Babiš opravdu nemá na tato vyjednávání mandát.

"Trump je pro Česko a celou Evropu za mnoho, mnoho let nejhorší prezident." Jestli ono to nebude tím, že to je prezident Americký a Evropané ho volit nebudou.

Těšil jsem se v pondělí ráno na nějaký zajímavý článek, ale asi se nic nenašlo, tak se splnil plán dávkou propagandy.

Nahlásit

-
114
+

"...jen jako součást Unie je Česko Spojeným státům rovnocenným hráčem..."
Tím nedotažením smlouvy TTIP nám snad chce Trump naznačit, jak je EU pro něj vesmírně důležitá. Nebo ne?

Nahlásit

-
0
+
2/2