Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Pět set rodin ze dna do bytů. Podaří se porazit stereotypy?

17. 8. 2018
 27 275
33 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

>„U nás je to s byty totiž trochu složitější než v Brně, mají je ve vlastnictví jednotlivé městské části. Když si myslely, že bude schválen zákon a ony budou muset poskytnout byty povinně, tak se s nimi spolupracovalo dobře. Protože ale zákon stále neexistuje, je teď úkol udržovat bytový fond těžší.“

Překlad: Jaká škoda, že ty byty nemůžeme městským částem prostě vzít a přidělit je těm chudáčkům. Kdyby to bylo na mě, tak je seberu i soukromým vlastníkům, na co taky potřebují víc než jeden byt, žejo.

Že já blb jsem se vůbec kdy snažil o zvyšování své kvalifikace, specializoval se ve své profesi a dělal ekonomicky rozumná rozhodnutí. Mohl jsem to prostě flákat z bodu A, nepracovat, neučit se, den prosedět na lavičce na ústeckém "náměstí" s cigárkem a krabicákem koupeným z dávek a pak si naříkat na to, jak jsou ke mě svět a společnost nespravedlivý, načež mě prostě ubytují. Yay.

Nahlásit
-
68
+

Nejméně oblíbený příspěvek

Milý Karle, nikdo vás nenutí na Finmagu být a plýtvat čtením váš jistě drahocenný čas. Pokud už ho ale plýtváte a "diskutujete", přečtete si pravidla, najdete je pod prostorem pro vložení komentáře. Jsou krátká a jednoduchá, takže snadná k pochopení:

"Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky, které podle jejího názoru závažně porušují obecná pravidla slušného chování, jsou vulgární nebo útočí neférově na další diskutující. A samozřejmě mažeme spam."

Další podobné výlevy budu mazat. Dík...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu
-
-28
+

Diskuze

>„U nás je to s byty totiž trochu složitější než v Brně, mají je ve vlastnictví jednotlivé městské části. Když si myslely, že bude schválen zákon a ony budou muset poskytnout byty povinně, tak se s nimi spolupracovalo dobře. Protože ale zákon stále neexistuje, je teď úkol udržovat bytový fond těžší.“

Překlad: Jaká škoda, že ty byty nemůžeme městským částem prostě vzít a přidělit je těm chudáčkům. Kdyby to bylo na mě, tak je seberu i soukromým vlastníkům, na co taky potřebují víc než jeden byt, žejo.

Že já blb jsem se vůbec kdy snažil o zvyšování své kvalifikace, specializoval se ve své profesi a dělal ekonomicky rozumná rozhodnutí. Mohl jsem to prostě flákat z bodu A, nepracovat, neučit se, den prosedět na lavičce na ústeckém "náměstí" s cigárkem a krabicákem koupeným z dávek a pak si naříkat na to, jak jsou ke mě svět a společnost nespravedlivý, načež mě prostě ubytují. Yay.

Nahlásit

-
68
+

Ten pokus o humor byl mimořádně trapný. Smajlíkem to nevytrhnete.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
-23
+

V rozhovoru chybí jedna věc: jak se na ony inkludované či integrované nájemníky dívají sousedi.

P.S. Genrich Jagoda nebo Theodor Eicke by je ubytovali ještě rychleji :-)

Nahlásit

-
18
+
2/2