Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Pojišťovny špehují na Facebooku!

Dušan Šídlo | 1. 12. 2010 | Celkem 3 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Všechny 3 komentáře v diskuzi.

Martin | 2. 12. 2010 16:19

to je dobre. byt na fejsbuku je dnes leda pro ostudu.

Nahlásit

0
+
-

joe | 2. 12. 2010 00:49

Z mnoha amerických detektivek jsem poučen, že pojišťovák je řemeslo podobné soukromému detektivovi. Prostě dostane za úkol ověřit, že si klient tu stodolu nepodpálil sám, tak pátrá.Že v dnešní době to má jednodušší a může si to přečíst na klientově blogu či fejsbuku svědčí spíš o klientově "naivitě" než o pojišťovákově hrůzném charakteru.Proto myslím, že je v názvu článku slovo "špehují" silně nadsazeno. Ledaže bychom čtením těchto článků špehovali Finmag.

Nahlásit

0
+
-

Ondra | 1. 12. 2010 14:46

No nevidím problém v tom, že někdo využije údajů, které dotyčný o sobě veřejně prezentuje.Samozřejmě pokud nemám zájem aby, někdo používal mé osobní údaje, tak vůbec nelezu na Facebook.Daleko větší problém vidím v tom, že někdo shromažďuje a poskytuje má osobní data třetí osobě jen pro to, že využívám MHD a v případě, že mu k tomu nedám svolení tak mě trestá tím, že mě udělí pokutu za používání a ještě mi může z jakéhokoli důvodu finance na kartě zablokovat. Myslím, že tady ÚOOU zaspal a díky tomu máme Magistrtem vnucenou bémkartu za těchhle vyděračských podmínek...:(

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK