Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Máme chtít eurodaň?

3. 9. 2010
4 komentáře

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Pokial by sa v EU zaviedla jednotná daň, tak by východné krajiny ZÍSKALI. Pri spoločnej danovej krivke by sa 90% Čechov a slovakov ocitlo v hladine socialnych prípadov, a namiesto dane z príjmu by sme dostavali všetci socialne dávky. Takže - hor sa do tej jednotnej dane.

Nahlásit

-
0
+

Ten odkaz na absurdní projekty EU mě srazil do kolen, zvlášť když jsem si přečetl, že pouliční atrakce skupiny Flying Gorillas získala podporu 5 milionů na/za "posílení mezinárodního porozumění"...

Nahlásit

-
0
+

Oblíbenost EU stále klesá. Několik důvodu je zmíněno i na blogu Daniela Hannana:http://blogs.telegraph .co.uk/news/danielhannan/10005 2171/five-reasons-why-the-eu-i s-more-unpopular-than-ever/

Nahlásit

-
0
+

Mne by jen zajímalo, zda Evropská Unie dříve imploduje (lidé budou mít dost všeobecného okrádání a nastane revoluce), exploduje (dojde k válce - na to už si EU buduje vlastní jednotky a politické instituce) či prostě dojde k masové emigraci pracovitých lidí a z Evropy se stane vybydlená země sociálně demokratických looserů. Zatím jsou všechny možnosti otevřené.

Nahlásit

-
0
+