Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Sbohem a šáteček

24. 11. 2008
3 komentáře

Přihlášení do diskuze

Diskuze

No jen na doplnění fy Swiss Business Bank a)její internetové stránky jsou umístěné na serveru v ČR b)pan Thomas Smith má trvalé bydliště v Brně,Husaova 5 což je adresa obecního ůřadu (v Brně každý bezdomovec má tuto adresu) a závěrem koncem řijna jej PČR vzala do vazby ale s ohledem že jej zastupuje Judr Sokol tak začátkem listopadu byl propuštěn. V současné době již asi bankovní produkty nenabízí ale objíždí luxusní prodejny a odebírá zboží, za které neplatí. pouze zasílá doklady o příkazu k úhradě ze zahraniční banky. Tyto peníze nikdy nedorazí......kladu si otázku: proč byl propuštěn takový podvodník z vazby??? Když jeden z důvodu vazby je možnost pokračování v trestné činnosti? njn když policie někdy odvede dobrou práci, tak to zase nezvládne státní zástupce...

Nahlásit

-
0
+

Já jsem se také spálila a dala již tu jmenovanému muži peníze a do dnes mi slibuje,že vše bude v pořádku a o své peníze nepříjdu a ať nevěřím všemu co je tu nalhaného o něm.Řekla jsem mu pokud to vyjde a úvěr dostanu tak pak tomu nebudu věřit,ale dnes už mi nezvedá ani telefon takže se přikláním k tomu,že je to vše lež.....

Nahlásit

-
0
+

Ono uz neni fair nazývat neco "holandská firma New World Resources", kdyz jsou to "ostravské doly".

Nahlásit

-
0
+