Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Velká daňová sleva

6. 12. 2016
 10 563
46 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Svobodní už by měli slibovat jen to, co zruší. Zavedené už je úplně všechno.

Nahlásit
-
21
+

Nejméně oblíbený příspěvek

Strašný amatérismus. Myslí si, že si koupí voliče za tisícovku měsíčně. :-) To toho tedy svobodní moc nevymysleli.

Nahlásit
-
-19
+

Diskuze

Odpověď pro Vás pane Mrozko: Nemám nic proti zvýšení daňové slevy, která se pozitivně dotkne v podstatě všech zaměstnanců. Jen mi to přijde takové primitivní a neúplné bez vysvětlení, kde se ty peníze ve státní správě ušetří. V tom spatřuji ten amatérismus. Pan Mach píše, že se tím sníží daňové příjmy o cca 50 miliard korun ročně a souvisejícím zjednodušením daní, že se ušetří jednotky miliard. To mi přijde, že pan Mach ani nechce být brán vážně.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
-1
+

Zalíbit se voličům je samozřejmě podmínka pro úspěch politické strany. Já kritizuji ten primitivní a zcela průhledný způsob, jakým se o to Mach snaží. To už mi byl sympatičtější ten jeho návrh na úplné zrušení daně z příjmů. Takové šolichání s tisícovkou mi spíš připomíná Koženého 10-ti násobek.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

On ale nabízí tisícovku všem zaměstnancům, bez ohledu na to, jestli je považujete za produktivní nebo neproduktivní, takže tento argument je zcela irelevantní. Prakticky se mi tady snažíte naznačit, že Svobodné nikdo nebude volit i kdyby nabízeli sebevíc peněz, protože zastupují zájmy toliko 10% potenciálních voličů. To ale současně potvrzuje můj názor, že voliči se nedají koupit za korálky v podobě tisícovky, koblihy nebo 30-ti korunového poplatku. Pokud by korálky byly rozhodující, neměli by mít Svobodní ve volbách žádný problém uspět. :-)

A nikdo, kromě Vás a Vám podobných tento demokratický režim na jiný měnit nechce. S jinými režimy mají lidé neblahé zkušenosti.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
-5
+

Takovou stranu si založili kluci z Maxima. Kdovíproč je nikdo nebral vážně.
http://rejstrik-firem.kurzy.cz/71443304/strana-pratel-casopisu-maxim-a-jejich-pratel-za-maximalni-svobodu-projevu-za-vybudovani-mocne-armady-a-za-zivot-bez-zbytecnych-o/statisticky-urad/

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Ale je!

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
3
+

Jenže on je rozdíl mezi pracujícím člověkem a voličem.
Jak jsme se bavili jinde: 10:90

Takže ano, nabízením tisícovky těm deseti procentům volby nevyhrajete.
Nabízením koblih a pastelek (z cizích peněz) těm 90% ano.

Proto tvrdím, že ke směně režimu rozhodně nelze dospět jeho vlastními prostředky. Bez ohledu na to, o jaký režim jde.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
8
+

Ano!

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
3
+

Spíše smutné, řekl bych

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
4
+

Svobodní už by měli slibovat jen to, co zruší. Zavedené už je úplně všechno.

Nahlásit

-
21
+

No možná se ukáže, že to jsou chybné závěry, že si socani koupili voliče za 30,-Kč poplatek a Babiš za koblihu. Až se totiž ukáže, že lidé nezbaštili Machovu tisícovku i s navijákem, tak bude zcela zřejmé, že závěry o tom, že se voliči dají koupit za 30,-Kč nebo za koblihu, jsou zjevně nesprávné a že jejich motivem bylo něco úplně jiného.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
-5
+

Hloupoučké a není to ani směšné.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
-6
+

Otázka na vás pane Fuldo: S čím mají politici přijít, co bude prokazatelně ve prospěch obyčejných lidí, pokud možno nejširší skupiny, a zároveň proti tomu nebudete nic mít?

Můžou takhle politici vůbec existovat? U posledních voleb mě napadlo, co kdyby si kandidát dal na svůj plakát čistou pravdu: "Volte mě, abych se mohl mít líp. Nemyslete si, že budu bojovat za vás, od toho tady politika není. Zvolte mě, ti ostatní si nahrabali už dost, teď je řada na mně. Ruku na srdce, vy byste taky chtěli ke korytům a nahrabat si, zajistit se do budoucna. Tak to dopřejte mi..."

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
6
+

soc. dem. si koupila voliče za 30,- a babiš za koblihu + nadávání na Kalouska. Mach voliče silně přeplácí, což by jim mohlo přijít podezřelé :-)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
9
+

Návrh FuKSČ: tisícovku navíc pro každého, kdo NEpracuje!
Nebo rovnou 20 tisíc, co bychom troškařili, soudruzi.

Pokuta (daňová) pro ty, kteří pro své spoluobčany dělají něco užitečného a bonus pro ty, kteří pro spoluobčany nehnou ani prstem!

Nahlásit

-
3
+

Takže zalíbit se voličům je podle vás vždycky nízké podbízení se. To můžeme odsoudit rovnou všechny politiky, i ty co se teprve politiky stanou. :)

A víte, že se na to dívám jinak? Macha jsem volil a až teď přichází s tímhle návrhem. Takže za mne dobrý. (I když pravda, podobné návrhy v trochu jiném kabátě mají svobodní pořád. A volím je, protože mě se podobné nápady líbí.)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
16
+

Strašný amatérismus. Myslí si, že si koupí voliče za tisícovku měsíčně. :-) To toho tedy svobodní moc nevymysleli.

Nahlásit

-
-19
+
2/2