Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Michal Kašpárek: Jak a proč hodnotím na Finmagu knihy

22. 5. 2013
 5 723
4 komentáře

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Recenze od Michala Kašpárka mne fascinují. Kde proboha v dnešní době bere čas na to, aby v podstatě týdně přečetl dvě knihy? Uěmljsem řečíst knihu za den či dva, ale to jsem byl svobodný a navíc to bylo za totality. To jsem nepracoval 10 hodin denně a nestaral se o děti.
Doufám, že to MK vydrží dlouho a že nás bude nadále zásobovat kritikou, postřehy, doporučeními.

Nahlásit

-
0
+

Zatím mám s recenzemi Michala Kašpárka jen dobré zkušenosti. Ale je pravdou, že čtu jen knihy, které doporučí. Ostatně k tomu má dobrý kritik sloužit, ušetřit čtenáři čas oddělením zrna od plev.
Chtěl jsem si tedy pro porovnání přečíst i knížku pana Hajzlera, abych mohl ohodnotit i negativní recenzi. Nicméně žádná taková knížka oficiálně nikdy nevyšla, není zastoupena ani mezi povinnými výtisky ve vědecké knihovně. A kupovat si ji kvůli tomu rozhodně nehodlám.

Nahlásit

-
0
+

Nejhorší na celé této kauze je, že si kniha pana Hajzlera odnáší díky negativnímu PR daleko více reklamy než sama zaslouží.

Nahlásit

-
0
+

Jen tak mimochodem, výborný text. Má poznámka možná není zrovna informačně výživná, ale citím, že by to tady mělo zaznít.

Nahlásit

-
0
+