Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Vinař Fabig otevřeně o kolapsu i byznysu. Tělo mě vypnulo, ale buduju dál, popisuje

12. 6. 2023
 8 997
2 komentáře

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

myslíte? pochopi jsem to jinak. ne že by byl povýšenecky, nebo něco podobného.
ale spíše tak, že není typ, co by si chtěl povídat s lidmi, vyprávět jim příběhy, jak to vinaři při degustacich dělají, že není showman ...
ale že chce dělat výborné víno a to povídání s lidmi nechá jiným. co je to baví.
tomu by odpovídalo tomu co řekl dříve, že je introvert.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu
-
5
+

Diskuze

myslíte? pochopi jsem to jinak. ne že by byl povýšenecky, nebo něco podobného.
ale spíše tak, že není typ, co by si chtěl povídat s lidmi, vyprávět jim příběhy, jak to vinaři při degustacich dělají, že není showman ...
ale že chce dělat výborné víno a to povídání s lidmi nechá jiným. co je to baví.
tomu by odpovídalo tomu co řekl dříve, že je introvert.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
5
+

O p.Fabigovi a jeho vínech vím delší dobu, ochutnal jsem jeho Sauvignony napříč řadami. Nejsou špatné, některé jsou skvělé a rozhodně jsem měl v plánu ho sledovat a jeho vína objevovat...ale už to neudělám. Kromě toho, že on to vlastně - jak to tak vypadá - ani nechce, tak tolik povýšenosti a pomýlenosti jako je v odpovědi na poslední otázku jsem už dlouho neviděl. Ale neberu to osobně...přeju mu hodně zážitků s vínem v diskusích s osvícenými znalci vína z gastroprovozů, hodně duševní pohody a zdraví a já si budu vybírat svá oblíbená vína od nekonečné řady jiných vinařů spolu s dalšími lidmi z ulice.

Nahlásit

-
3
+