Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Víte, kdo vám rozbil pračku? „Kurvítko“ v tom není samo

5. 1. 2022
 98 671
5 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Standardní pračka Zanussi, 25 let, nadměrný provoz - ložní prádlo celého pensionu. Návštěva opraváře cca 3x - výměna řemene a ohnutého plíšku spínače za silnější doma udělaný. Opravář: pračku neměňte, jinak u vás budu několikrát ročně.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu
-
43
+

Nejméně oblíbený příspěvek

v článku se píše - cituji: 101 miliard eur (přes 2,5 miliardy Kč)
Pokud se něco takového dozvím, tak moje důvěra v solidnost ostatních dat silně klesá.
Rád bych autorovi předal 2,5 miliardy Kč s tím , že za ně dostanu 101 miliard eur.

Kontroluje někdo takový článek?
( je mi jasné, že těch euro mělo být 101 miliónů)
Pište prosím s větší pečlivostí, protože po této chybě jsem článek už dál nečetl.

Nahlásit
-
-2
+

Diskuze

I když uznávám, že tohle bolí, nebuďte na nás Bohumile zas tak přísný. :) Člověk se holt občas plete a ze 12k znaků dvacet špatně není zas tak strašné skóre, ne? Článkům dáváme v rámci možností maximální péčí, sedíme u nich do hodin, kdy jiní už dávno spí, ale občas holt něco uteče. Svět se kvůli tomu ale snad nehroutí a ty chybné řády jsem už opravil. Mějte se fajn a šťastný nový rok 2022!

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
18
+

Zdravím, díky za komentář, nechám to opravit. Miliony se změnily v miliardy, kdo by to nechtěl! :)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
5
+

v článku se píše - cituji: 101 miliard eur (přes 2,5 miliardy Kč)
Pokud se něco takového dozvím, tak moje důvěra v solidnost ostatních dat silně klesá.
Rád bych autorovi předal 2,5 miliardy Kč s tím , že za ně dostanu 101 miliard eur.

Kontroluje někdo takový článek?
( je mi jasné, že těch euro mělo být 101 miliónů)
Pište prosím s větší pečlivostí, protože po této chybě jsem článek už dál nečetl.

Nahlásit

-
-2
+

Standardní pračka Zanussi, 25 let, nadměrný provoz - ložní prádlo celého pensionu. Návštěva opraváře cca 3x - výměna řemene a ohnutého plíšku spínače za silnější doma udělaný. Opravář: pračku neměňte, jinak u vás budu několikrát ročně.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
43
+

My měli ledničku přes 40 let...

Nahlásit

-
26
+