Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: IDW. Intelektuálové utržení z řetězu

8. 12. 2020
 12 773
9 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Tento design mně konečně názorně předvedl, to znamená spojení "fialový hnus". Je mně to tak nepříjemné pro oči (maximální kontrast černé a bílé) i esteticky, že to odmítám číst.

Nahlásit
-
36
+

Diskuze

Možná to jsou jejich ideologičtí kámoši, ale stejně je všechny postaví ke zdi.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Podcasty jsou hlavně americká záležitost, protože tam dojíždějí dlouhé desítky minut do práce. Výplň času během cestování autem.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Generál Millán-Astray by na to měl jiný názor.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

"... opravných mechanismů, s nimiž pracuje každá dobrá redakce ..." - to byl vtip? Která? To jako ty "anonymní zdroj řekl o Trumpovi?"
co konkrétně je na cancel culture totalitní - no jesli autor bere cenzuru jako pozitivní věc, je to zlé

Nahlásit

-
7
+

Mě by zajímalo, kde lidi berou čas na všechny ty podcasty. Pokud většinu týdne budu drát peří, tak věřím, že stihnu možná sledovat nějakého Rogana, ale pokud dělám aspoň trochu mozkovou činnost, tak musí poslouchání těchto pořadů buďto brutálně snižovat efektivitu práce nebo z nich ze 70% nebudu vědět, co se říkalo (nebo nejspíš obojí). Pokud máte děti, tak jejich přítomnost v domácnosti v podstatě vylučuje poslech čehokoli (pokud je neposadíte k tabletu nebo k mobilu). Když strávím půl hodiny čtením Twitteru nebo Facebooku, beru to jako plýtvání času (ačkoli hustota informace je násobná oproti jakémukoli podcastu), takže představit si, že ztratím 3h nějakým podcastem, je horor.

Nahlásit

-
8
+

Muži ve vysokých botách jsou jejich nejlepší kámoši, ne-li oni sami.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Formát je hnusný, ale text stojí za to. Asi jako spřátelený

https://www.heroine.cz/svet/2862-tradwives-a-tradfems-proc-zacaly-instagramove-hospodynky-bojovat-s-feminismem

Nakonec to levičáci přeženou a přijdou muži ve vysokých botách, kteří zavedou pořádek.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
3
+

Tento design mně konečně názorně předvedl, to znamená spojení "fialový hnus". Je mně to tak nepříjemné pro oči (maximální kontrast černé a bílé) i esteticky, že to odmítám číst.

Nahlásit

-
36
+

Myslitele utržené z řetězů najdete na IDW. Ty neutržené, cvičené, pak v politcor univerzitách a progresivních médiích. Nebojte se, řetězy jsou pevné. Na požádání vám zazpívají písničku o své vině za cokoli.

Nahlásit

-
5
+