Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Rekordně levné hypotéky nečekejte, říká expert z České spořitelny

Ondřej Tůma | 6. 6. 2020 | Celkem 2 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Boris Otokar Hodlak | 6. 6. 2020 14:20

Děkuji za radu. Je mi celkem šumák, jestli mám čekat rekordně levné hypotéky od České spořitelny. Já bych je čekal spíš od trhu. Ale chápu proč expert České spořitelny radí nečekat.

+1
+
-

Celkem 2 komentáře v diskuzi.

Boris Otokar Hodlak | 6. 6. 2020 14:20

Děkuji za radu. Je mi celkem šumák, jestli mám čekat rekordně levné hypotéky od České spořitelny. Já bych je čekal spíš od trhu. Ale chápu proč expert České spořitelny radí nečekat.

Nahlásit

+1
+
-

Petr Vorlíček | 9. 6. 2020 07:58 | reakce na Boris Otokar Hodlak - 6. 6. 2020 14:20

Už to, že přiznává předraženost bytů je od prodejce hypoték největšího ústavu přinejmenším upřímné...Těžko může na cenu hypoték říct "teď si hypotéku neberte, budou levnější"...Takového prodejce byste přeci také nezaměstnal...?

Nahlásit | Zobrazit komentovanou zprávu

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK