Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Překvapivé stavby Adama Gebriana: U Vuittona v Paříži

9. 10. 2019
6 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Nemohu se zbavit dojmu, že architekt byl namol ožralý dobře chlazeným šampaňským Moët nebo koňakem Hennessy a odvážný investor zrovna tak.

A propos, myslí si pan Gebrian, že tahle věc obstojí ve zkoušce času a bude stát coby monument dnešní architektury i za nějakých 1500 let? Já odhaduji nejvýše stovku.

Nahlásit
-
5
+

Diskuze

Já na sebe klidně prásknu, že jsem konzerva a že se mi hrubě nelíbí Dildo za Towerem nebo nově vyrostlé hrůzy kolem St. Pauls.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Nesouhlasím. Ten pán je zapšklý staromilec :-) To potom i Stonehenge bylo urážkou tradičních menhirových lokalit, jako třeba Callanish stones.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

No, na to můžu uvést příklad současného Londýna a všeříkající komentář Theo Dalrympla o něm: "Jsme (Briti) barbaři uhnízdění v pozůstatcích starší, mnohem vyspělejší civilizace a jsme naprosto slepí k její kráse."

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Chápu, že se ta replika s Moët a Hennessy sama nabízí, ale mně se ten barák líbí a nepotřebuji, aby přežil tisíce let. Možná kdyby si dal tehdy Klaus pár panáků Hennessy, tak už jsem měli v Praze Kaplického knihovnu.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Vzpomínám na M. Pitkina a jeho vovovopilé zedníky stavějící šikmou věž v Pise.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Nemohu se zbavit dojmu, že architekt byl namol ožralý dobře chlazeným šampaňským Moët nebo koňakem Hennessy a odvážný investor zrovna tak.

A propos, myslí si pan Gebrian, že tahle věc obstojí ve zkoušce času a bude stát coby monument dnešní architektury i za nějakých 1500 let? Já odhaduji nejvýše stovku.

Nahlásit

-
5
+