Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Josef Šlerka: Jak umlčet média

23. 3. 2018
 17 154
5 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Neomarxistická nová levice dosud nepochopila, že za jejími porážkami stojí obyčejná matematika. Jejich politická agenda je prostě výhodná pouze pro menší část lidí, a ještě k tomu navíc dávají okázale najevo, jak běžným voličem opovrhují.
Namísto sebereflexe pak vymýšlejí lunatické konspirační teorie o Putinových hackerech, elektorátu zmanipulovaném ruskou hybridní válkou, vlivu fake news a pár přeposlaných emailů, o kterých 99% lidí nemělo ani tušení. Odtrženost od reálného života dovedená k dokonalosti.

Nahlásit
-
5
+

Diskuze

Co se takhle místo nadužívání blbého slova neomarxista srovnat se skutečností, že se Rusko do různých věcí prostě plete? Nehledě na to, že fabulace, že neomarxista podléhá spikleneckým teoriím osočujícím Rusko z hackerských útoků, je z podstaty věci nelogická?

https://www.volkskrant.nl/tech/dutch-agencies-provide-crucial-intel-about-russia-s-interference-in-us-elections~a4561913/

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Neomarxistická nová levice dosud nepochopila, že za jejími porážkami stojí obyčejná matematika. Jejich politická agenda je prostě výhodná pouze pro menší část lidí, a ještě k tomu navíc dávají okázale najevo, jak běžným voličem opovrhují.
Namísto sebereflexe pak vymýšlejí lunatické konspirační teorie o Putinových hackerech, elektorátu zmanipulovaném ruskou hybridní válkou, vlivu fake news a pár přeposlaných emailů, o kterých 99% lidí nemělo ani tušení. Odtrženost od reálného života dovedená k dokonalosti.

Nahlásit

-
5
+

Díky. Ten „únor“ je renonc, už to spravujem. Link pro předplatitele přidávám – a budem to dělat vždycky.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

citát :
" Trumpovo vítězství byla nahodilost. "

Tato veta ukazuje , akých chýb sa dopúšťajú pravdomluvné médiá. Už vyše roka nás pravdivo informujú české TV aj väčšina pravdomluvnej tlače o tom, že "víťazstvo Trumpa zabezpečili podvratní ruskí hackeri, najatí Putinom" . A teraz zrazu, keď som tomuto pravdivému vysvetleniu uveril, napíšu na pravdomluvnom Finmagu, že :
Trumpovo vítězství byla nahodilost.
Chyba.
Lenže - takto tých Putinovcov a fake newsov neporazíte, priatelia.
Správne to povedal ten český sexuolog : "Popierajte, popierajte, aj keď vás manželka načapá s milenkou v posteli!"

Nahlásit

-
3
+

Tip pro redakci: trvalo mi víc než pět minut než jsem našel, jak se mám přihlásit a našel dotyčný článek (Finmag mám předplacený v elektronické verzi). Možná jsem idiot, ale vsadil bych se, že máte i hloupější čtenáře. Nešel by sem pro ně umístit přímý link (VYDÁNÍ ČASOPISU: ÚNOR je malým písmem, navíc uhádnout, že pod ÚNOR se nachází jarní vydání...)

Jinak za rozhovor se Šlerkou tisíceré díky.

Nahlásit

-
3
+