Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Prezidentský dotazník: Jiří Drahoš

13. 12. 2017
 16 436
9 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Na první pohled by jeho odpověď na otázku o islamizaci mohla být i v souladu s názorem SPD :-) Muslimové totiž považují ateisty víceméně za podlidi. Ve svých zemích je pronásledují nebo i popravují. Z toho plyne, že v ateistické ČR by byl zákaz islámu zcela na místě, protože je to nepřátelská ideologie.

Ve skutečnosti jenom balamutí voliče. Pravda je taková, že Drahoš patří k předním signatářům sluníčkářské "Výzvy vědců" za přijímání takzvaných uprchlíků (lze ověřit na www.vyzvavedcu.cz). Je to tvrdý vítač, nevolitelný kandidát. Jeho zvolení by nás vyšlo draho.

Nahlásit
-
10
+

Diskuze

Už můžete...

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Škoda že v anketě "Koho byste na Hradě rozhodně nechtěli?" chybí možnost "Nechci tam nikoho"...

Nahlásit

-
0
+

Ještě bych hodnotil, na čí úkor ty pravomoci bude chtít zvyšovat. Pokud na úkor jiných odnoží státu, tak je mi to fuk. Pokud na úkor občanů, tak mi to fuk není.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
4
+

Islám porušuje všechna písmena § 5 zákona o církvích, je tedy zakázaný. Stačí to jen začít prakticky vymáhat.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
4
+

Hlavně si uchovat chladnou hlavu. Ať už vyhraje kdokoli, nebude to ani konec světa, ani začátek nové skvělé budoucnosti.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Pan Drahoš by byl důstojný kandidát pro klidné, nudné a bezpečné časy. Ono už za první republiky se uvažovalo o zasloužilém profesoru egyptologie na tuto nejvyšší státní funkcí. Ale klidné časy jsou pryč. Takže sorry, zvolili jsme Tomáše (Ortela), zvolíme i Miloše (Zemana).

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Smířil jsem se s tím, že můj kandidát (takový, se kterým bych v ničem neměl ideový rozpor) neexistuje. Nakonec se tedy uchyluji k poměřování kandidátů podle toho, jaká je pravděpodobnost, že bude pravomoci prezidenta rozšiřovat a zneužívat.

Drahoše zatím řadím do skupiny těch, kteří nejsou až tak vyhranění a spíše myslím nebude tíhnout ke zvětšování prezidentových pravomocí. Máte také takový dojem?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
1
+

Na první pohled by jeho odpověď na otázku o islamizaci mohla být i v souladu s názorem SPD :-) Muslimové totiž považují ateisty víceméně za podlidi. Ve svých zemích je pronásledují nebo i popravují. Z toho plyne, že v ateistické ČR by byl zákaz islámu zcela na místě, protože je to nepřátelská ideologie.

Ve skutečnosti jenom balamutí voliče. Pravda je taková, že Drahoš patří k předním signatářům sluníčkářské "Výzvy vědců" za přijímání takzvaných uprchlíků (lze ověřit na www.vyzvavedcu.cz). Je to tvrdý vítač, nevolitelný kandidát. Jeho zvolení by nás vyšlo draho.

Nahlásit

-
10
+

Drahoše je velice slabý kandidát. To si kavárna vybrala špatně. je nevýrazný, necharismatický a dělá chyby. Je dokonce reálná šance, že ani nebude v druhém kole a místo něho bude Topolánek. To by byla celkem sranda. Uvidíme...

http://www.epshark.cz/prezident

Nahlásit

-
0
+