Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: K čemu most? Vždyť přes tu řeku nikdo nechodí

9. 8. 2017
 5 972
3 komentáře

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

No, me tohle vubec neprekvapilo...

Nahlásit
-
6
+

Nejméně oblíbený příspěvek

A co kdybyste to nechal na místních? Oni líp vědí co potřebují, než nějaký rozumbrada z Prahy.

Nahlásit
-
-13
+

Diskuze

Nevzpominam si ze bych pri posledni ceste s rodinou do Rima a Sorrenta prohledaval mestsky web (na wiki si nevzpominam). Myslim ze jsem koukl na Tripadvisor koupi si pruvodce v anglictine a zeptal jsem se sveho italskeho kolegy co tam stoji za navstevu. Na webu mesta (= webu radnice) by mely byt oteviraci hodiny a dostupne mistni vyhlasky a cisla tisnoveho volani.

Pokud bych se drzel prani autora a rozhodoval na zaklade dukazu... Rad bych navstivil dane mesto, zjistil zda je tam cisto, zda se radnice stara o odvoz odpadu, skolku, chodniky a veci ktere ji nalezi a zda netrapi obcany zbytecnymi vyhlaskami a jinymi "skvelymi napady" a zkratka delaji co maji.

Pokud je tam vse OK prohlasuji jejich reakci za to nejliberalnejsi co jsem od statniho urednika slysel a prvniho bych dal kandidovat na premiera a druheho na ministra financi :)

Nahlásit

-
1
+

A co kdybyste to nechal na místních? Oni líp vědí co potřebují, než nějaký rozumbrada z Prahy.

Nahlásit

-
-13
+

No, me tohle vubec neprekvapilo...

Nahlásit

-
6
+