Předplatné časopisu
Finmag do schránkyPředplatit časopis 

Diskuze: K prasknutí: Internetová bublina stále roste

Přihlášení do diskuze

Příspěvek, který se vám nejvíc nelíbí

Ach jo. Včera jsem napsal relativně dlouhou odpověď, ale asi neprošla přes administrátora, byť v ní byly pouze odborné argumenty. S cenzurovanými diskusemi na Finmagu jsem skončil.

Nahlásit
-1
+
-

No konečně někdo napsal jak to je - naprostá ztráta reality. Investice do Socialbakers? Kdo se věnuje sociálním sítím? Jen určitý typ lidí: Kdo má čas á hodinu kontrolovat FB?

Nahlásit

0
+
-

Dobrý den, pracujeme na nápravě – a snad se nám daří. Pokud se bude vyskytne problém, pánové, dejte nám prosím vědět, nejlépe na redakce@finmag.cz.
Zpětná vazba je pro nás důležitá – a v tomhle případě asi i nezbytná. Díky předem.

NahlásitZobrazit komentovanou zprávu

0
+
-

No, pokud je v tomto smyslu bitcoin investorům k ničemu, tak to o jeho reálném uplatnění ve velkém byznysu dost pochybuju.

0
+
-

Pane Cecvárku, mě běžně neprocházejí komentáře. Jde patrně o technický problém. Je třeba to zkusit poslat ještě jednou a dlouhé komentáře si zálohovat do mezipaměti.

0
+
-

Ach jo. Včera jsem napsal relativně dlouhou odpověď, ale asi neprošla přes administrátora, byť v ní byly pouze odborné argumenty. S cenzurovanými diskusemi na Finmagu jsem skončil.

Nahlásit

-1
+
-

Pokudu budu chtít masivně spekulativně investovat, tak si těžko někde půjčím sto milionů BTC za 1% úrok...

0
+
-

"Ve chvíli, kdy jsou ceny narušené masivními zásahy centrálních bank, je nesmírně obtížné poznat, které investice jsou postaveny na pevných základech a které jsou jen součástí bubliny."

To se divím, že investoři nevyužívají bitcoin, který je nenarušený zásahy centrálních bank a postavil jejich by investice nepochybně na pevných základech.

Nahlásit

0
+
-

Na část Vám snad odpoveděla rozšířená verze článku.

Nedokonalostí je na trhu jistě mnoho a vydaly by na x dalších článků, ale role centrální banky je v případě bublin naprosto zásadní.

0
+
-

Pane Cecvárku, Vám i všem dalším zklamaným čtenářům se omlouváme. Špatná kvalita rozhodně nebyla na straně autora, článek je delší, na vině byla technická chyba.

0
+
-

Kdo chce psa bíti, hůl si vždycky najde. Vnitřní hodnotu investoři usuzují z očekávaných cash flow z investice a ne současných zisků. Netvrdím, že některé tituly nejsou nadhodnocené, ale to obecně rys všech akcií, občas pod, občas nad "vnitřní hodnotou". Vidět příčinu neefektivity trhu pouze v centrální bance je hodně ideologický pohled. Navíc třeba v ČR není rozhodně růst cen problémem.

Na článek o sdělení v jednom odstavci mi to přijde strašně málo...nízká kvalita...

Nahlásit

-1
+
-