Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Jak jste si nás vychovali, takové nás máte

Michal Kašpárek | 8. 11. 2013 | Celkem 1 komentář v diskuzi

Vložit komentář

Celkem 1 komentář v diskuzi.

Honza Moudrý | 8. 11. 2013 11:07

Moje odpověď pro pana Kellera by byla následující: mladí lidé jsou obecně liberálnější a především progresivnější, nikoliv konzervativní. Svět se změnil a být dnes socialistou je spíš konzervativní až reakcionářské. Postupnému rozšiřování státního aparátu jsme svědky už od 20. století. Takže když dneska někdo prohlásí, že stát by měl být ještě posílen, tak na tom není nic nového, radikálního ani odvážného. Navíc nejsme už tak naivní ohledně charakteru a úmyslech našich vládců.

Mladí lidé si intuitivně uvědomují, že 'kapitalismus' / ekonomická volnost je nejlepší platformou pro svobodu a pokrok, jakou jsme zatím objevili. Socialismu nejvíc uškodilo to, že byl vyzkoušen v reálném světě. Jako teorie/náboženství je ale docela geniální.

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK