Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Sejměte Assange!

Jan Boček | 9. 12. 2010 | Celkem 2 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Celkem 2 komentáře v diskuzi.

Luděk Zdražil | 10. 12. 2010 09:27

Tento článek a jeho obsah zasluhuje pozornost. Nejde totiž jen o WikiLeaks a neuvěřitelný postup americké administrativy prostřednictvím "nezávislých&qu ot;komerčních institucí vůči nepohodlnému subjektu, který svobodně šíří informace až první dodatek americké ústavy kvílí (Miloši Formane natočte Lid versus Larry Flynt II.)Jde totiž o stav "mysli" americké vlády a ten něco signalizuje i pro styl řešení ekonomických problémů (současných, ale hlavně budoucích). FED a americká administrativa řeší již dlouhodobě své problémy jejich exportemu do celého světa, který tomu stále nemůže uvěřit, není na to připraven a nepředpokládá to. A na uvedeném příkladu WikiLeaks lze dovodit, že až půjde opravdu do tuhého, nebudou si USA brát servítky, když jim již dnes nepřekáží ani duch ikony americké ústavy - první dodatek.Vždy jsem se domníval, že internet bude smrtící ranou diktátorským nesvobodným režimům. Že ale začne překážet USA, to jsem vskutku nečekal.

Nahlásit

0
+
-

Denis | 10. 12. 2010 10:46 | reakce na Luděk Zdražil - 10. 12. 2010 09:27

souhlas a k tomu konci bych dodal, že v USA se na začátku roku bude konat akce osn, nebo koho za svobodu tisku...solidní smysl pro humor:)

Nahlásit | Zobrazit komentovanou zprávu

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK