Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Štěkáme. Karavana jde dál. Matěj Hollan o čachrech kolem stěhování brněnského nádraží

Martin Vlnas | 14. 8. 2012 | Celkem 3 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Všechny 3 komentáře v diskuzi.

Ferdinand Mácha | 15. 8. 2012 11:28

Přeju vám, ať se štěkání daří dále, aby rostla informovanost. Zainteresované osoby moc dobře vědí, že štěkání k něčemu je, jinak by vám informace poskytli bez námahy. Díky za vaše úsilí a informace o tom, jak fungují mocenské klany v Brně.

Nahlásit

0
+
-

Josef Myslivec | 14. 8. 2012 12:46

Tak precizně popsat celou kauzu se zatím nikomu nepodařilo. Byla to perfektivní dedektivní akce. Matěji díky za nás starce

Nahlásit

0
+
-

Přemysl Marek | 14. 8. 2012 10:05

Matěji Hollanovi: všechna čest Matěji, že jste se pustil do boje s úředním, politickým a lobbistickým šimlem.
I kdyby bylo na záměru vystavit nové nádraží něco pozitivního, tak Vaše aktivita zastupitele města minimálně donutí si jej veřejně obhájit.
Spíš ale předpokládám, že jde o kolosální malou domů. (kilometr od stávajícího nádraží???)
Fandím Vám.
Přesně aktivity tohoto typu nás mohou posunout dál. Škoda, že je v tomto směru většina lidí pasivních (prozatím včetně mě bohužel).
Jak Vám mohu pomoci? (času nemám nazbyt, nejsem z Brna, a kapitálem taky neoplývám...ale můžu štěkat :)) Máte třeba facebookový profil? Stránky, které bych mohl poslat dále...?)

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK