Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Rothschild, Soros, Paulson: Mazáci sázejí na krach!

Ondřej Fér | 27. 8. 2012 | Celkem 2 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Celkem 2 komentáře v diskuzi.

Peter | 5. 9. 2012 13:15

Pre Rothschilda je 130 miliónov asi ako pre vás cena rohlíka. Informácia určená pre verejnosť, a či je napravená na pád Eura alebo proti pádu Eura môžeme len hádať. Ale určite svetová skutočná elita, kam rod Rothschildov patrí, má scenáre aj na okamžitý/postupný pád Eura, aj proti pádu Eura. Závisí od mnohých okolností a od situácie, o ktorej my na rozdiel od elity nemáme ani potuchy. Oni fungujú na úrovni riadenia planéty, takže každá takáto informácia podľa ich scenára má za cieľ navodiť nejaký stav alebo tendenciu.
Akú? Vedia len ONI

Nahlásit

0
+
-

Bedrich Navratil | 27. 8. 2012 02:39

Ti zde jmenovaní zločinci dělají chyby tak jako každý jiný hloupý daytrader. Pokud spekulují na zeslábnutí eura, může ta spekulace trvat jednu hodinu a funguje jim to jen tehdy, když hloupé webstránky po celém světě publikují zcela zadarmo každou lež od těchto jmenovaných zločinců. Když tedy nějaký z nich řekne, že euru už zbývá poslední týden, nikdo nikde by tuto lež neměl zadarmo publikovat a podílet se na té zločinné manipulaci obchodních automatů a daytraderů. Ať ti zločinci za to zaplatí. Samozřejmě nikdo rozumný na burze na ty lži nereaguje, jen automaty a datraders.

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK