Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Chystá se velká bankovní loupež

Václav Lorenc | 5. 12. 2011 | Celkem 4 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Všechny 4 komentáře v diskuzi.

Otakar Hokynář | 7. 12. 2011 11:00

Taky se připojuji s oceněním dobrého článku. Kvůli takovýmna fmg chodím, ne kvůli tomu, co píšou někteří všeználci. Sám jsem před pár lety přenášel podnikatelský účet kvůli absenci poměrně důležité funkce. Cenu vedení účtu vnímám jako marginálii, ale to bude každý vnímat jinak.

Nahlásit

0
+
-

Ales Blinka | 6. 12. 2011 11:46

Koupil vás Blesk, že vidím takový titulek k článku? ;-)

Nahlásit

0
+
-

Aleš Müller | 6. 12. 2011 07:02

Skvělá práce! Je tu ovšem několik zajímavých momentů. První je nutno si uvědomit na čem malé banky vydělávají, protože zisk je to co i malou banku pohání k dalšímu rozvoji. Druhý aspekt jsou složitější bankovní produkty. Banky se pomalu ale jistě mění na místa, kde si klient dojde pro radu. Zatím to vypadá spíš, že si tam jen došel uzavřít stavebko či fondy, ale to se postupně bude měnit. Cross-selling, prodej jiných produktů - to je hit bankovních plánovačů. Ale na dobré rady potřebuji hodně lidí, hodně poboček, složité počítačové systémy. Budoucnost bude to zajímavá. Bohužel, to co je pro mne, jako zvídavého klienta, nejdůležitější se nedovím, a to totiž, jak rizikové obchody dělá banka. Dělá klasické komerční úvěry? Nebo si čichla k novinkám jako jsou CDO? Nebo má řecké, italské, španělské dluhopisy? Možná tam je prostor pro tvorbu brandu a získání důvěry klientů.

Nahlásit

0
+
-

Arsen Lazarevič | 5. 12. 2011 00:42

Skvělé, skvělé, skvělé!! Děkuji za tuhle analýzu, opravdu se povedla!

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK