Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Lukáš Kovanda: Jak jsem dostal Kiyosakiho

Martin Vlnas | 30. 4. 2011 | Celkem 2 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Celkem 2 komentáře v diskuzi.

Jiří Kaktus Havel | 2. 5. 2011 14:36

Kiyosaki si žije svým životem a navíc je nám USA velmi vzdálená ve všech spektrech společenského života. Spíše byste se měl zabývat tím, co je "doma". Třeba udělat rozhovor s mezinárodně oceněným "ekonomem" Kalouskem. 1. otázku vám napovím: "Proč chcete přehodit břímě 6 mld. Korun (stavební spoření) na kraje, příp. státní zaměstnance a přitom nečiníte žádné kroky k tomu, aby se do státního rozpočtu vybralo o cca 6-8 mld korun (loňský výpadek příjmů) více na spotřební dani u pohonných hmot - naši řidiči ve velkém tankují v Polsku, na Slovensku a dokonce i v Rakousku je to pro ně výhodnější"

Nahlásit

0
+
-

Milan Barot | 2. 5. 2011 07:55

Přečetl jsem si váš zmiňovaný rozhovor a ten na mě působí tak, jako by byl v určité pasáži zkrácen. Také váš popis poradců pana Kiyosakiho je účelový a z dalšího textu je zřejmé proč tomu tak je. Toto jistě není profesionálně vedený rozhovor. Škoda.

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK