Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Letadlo, pyramida, Ponziho schéma: Jak nenaletět podvodníkům?

27. 2. 2010
 12 935
13 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

My bohužel naletěly máme smlouvu oba s manželem přišly jsme o 50000 pán je dobrej podvoník firma MB efekt slibuje výhodné nákupy,vysoké výdělky internetové stránky obnovují 3 měsíce peníze žádné ještě nikdo neviděl.Nyní to začneme řešit s právníkem ty peníze nebudou mít zadarmo takže POZOR NA paanaJOSEFA FANDRICHA má ve jméně přehlasované a a na pana PETRA LENHARTA z výše jmenované firmy dluží miliony to jsme se dozvěděly až 2 měsíce po podepsání smlouvy.Budu ráda když nám někdo poradíte co se s tím dá dělat dík Vladka tel. č.606378470

Nahlásit
-
5
+

Diskuze

plánujete nějaký podfuk a chcete vědět co vám hrozí? :)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Dobrý den. Zajímalo by mě, kde si mohu přečíst přesné znění zákonů o tom, jak rozliším legální MLM od tzv. letadla či pyramidy. Zajímá mě opravdu přesné znění těchto zákonů.. děkuji

Nahlásit

-
0
+

My bohužel naletěly máme smlouvu oba s manželem přišly jsme o 50000 pán je dobrej podvoník firma MB efekt slibuje výhodné nákupy,vysoké výdělky internetové stránky obnovují 3 měsíce peníze žádné ještě nikdo neviděl.Nyní to začneme řešit s právníkem ty peníze nebudou mít zadarmo takže POZOR NA paanaJOSEFA FANDRICHA má ve jméně přehlasované a a na pana PETRA LENHARTA z výše jmenované firmy dluží miliony to jsme se dozvěděly až 2 měsíce po podepsání smlouvy.Budu ráda když nám někdo poradíte co se s tím dá dělat dík Vladka tel. č.606378470

Nahlásit

-
5
+

Mám zkušenost ze spol. www.wwicorporation.com sídlo mají v Panamě a spoustalidi tady obraly a zbohatly o par desítek milionu. I když je to asi dva roky zpětně web i doménu ku podivu stále mají. Mě takédluží cca 5000 usd. Ale své peníze co jsem investoval jsem dostal. Nechal jsem se unést nezkušeností.

Nahlásit

-
0
+

To je ubohé, takhle vypadá teda odborník, tomu bych nesvěřil ani halíř. Nabízet klientům levné volání nebo slevu na energie...??? Na co si tady hraje tahle rádoby poradenská společnost. ČNB by měla razantně zasáhnout.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Tak uz je to tady i ohledne zminenych Astra Invest Ltd. Londyn a IBC Belize + Company Management.Za vsim je jeiny clovek p. Karel Simko z Frydku mistku.Doporucuji prohlednout stranky :http://astra-invest.nazory.cz /

Nahlásit

-
0
+

Kdybychom, chtěli zmapovat všechny fondy pracujísí na Ponziho efektu tak to by byla hodně velká stránka. Nic méně je docela hodně lidí, kterých se tím živý. Obráží různé tyto tkz. fondy a někde vydělají někde prodělají je to prostě jako hrát ruletu. Hlavně člověk nesmí chtí jen hrabat a pěkně vybírat slíbené týdení zisky a už je tam znovu nevracet najít zase něco jiného a tak dokola vydělat se dá.

Nahlásit

-
0
+

Zjevně klasický multilevel... legální to je, výhodné sotva.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Dobrý den,setkala jsem se na trhu se společností United Brokers.Její spolupracovníci nabízejí klientům levné volání,slevy na plyn,elektřinu.Podmínkou je uzavření životního pojištění a spolupráce s nimi formou dohazování dalších klientů.Je toto vůbec legální nebo jen obdoba např. FGInvest?

Nahlásit

-
0
+

O obchodoval někdo z Vás profíků úspěšně na forexu? :-) Vidím, že ne.

Nahlásit

-
0
+

Samozřejmě lze dosáhnout takového výnosu, ale nelze jej dosahovat opakovaně. Navíc extrémní výnos vyžaduje extrémní risk, takže je možné, že měsíc poté bude ztráta 50% a budete tak zpátky na svém.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Dobry den.100% mesacne zhodnotenie je podla mna prilis velke na to aby bolo realne.Niekoko sto percent rocne je este mozne dlhodobo dosahovat (napr. aktivny daytrading), ale 100% mesacne - to by bol svaty gral.Nikto nie je schopny kazdy rok svoj kapital zhodnocovat vyse styritisicnasobne.Moze sa zadarit dobra seria, alebo moze byt docasne otvorene nejake okno prilezitosti. 100% mesacne je bud blabol, alebo je to neudrzatelna zalezitost velmi kratkeho casu.V kazdom pripade by som mal pochybnosti o adekvatnom riadeni velkosti pozic v obchodovani s takymto zhodnotenim.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Dobrý den. Chci se zeptat odborníků přes finance. Myslíte si, že nemůže existovat společnost, která má zisky z investic i 100% měsíčně reálným obchodováním? (neříkám, že zisk garantují)

Nahlásit

-
0
+