Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Diskuze k článku: Prokrastinace: Nejste líní, jen se bojíte!

Michal Kašpárek | 13. 11. 2010 | Celkem 3 komentáře v diskuzi

Vložit komentář

Všechny 3 komentáře v diskuzi.

Lenka Křivánková | 10. 12. 2010 03:43

Ano, dobře znám... když se měl člověk učit na zkoušky, šel si "stokrát radši" uklidit šuplíky:o) Můj táta, aniž by znal termín prokrastinace, tomu říkal "zástupná činnost".

Nahlásit

0
+
-

joe | 19. 11. 2010 16:31

Dejte si pozor na své nadřízené! Existují takoví, kteří ve vás prokrastinaci přímo budují:Kdykoli něco uděláte před termínem, najdou na výsledku několik "maličkostí&quo t;,které "by se slušelo vylepšít". To, že vám úpravy zaberou hromadu času nerozhoduje, stejně byste neměli co dělat.Takže vlastně vaši výkonnost po zásluze potřestají.Příště si dáte pozor a budete svou práci odevzdávat až těsně před termínem, kdy žádné zásahy shůry nehrozí. Jenže tohle flákání neviditelně nahlodává váš charakter a pěstuje prokrastinaci neboli odkládání na poslední chvíli.

Nahlásit

0
+
-

Aleš Müller | 14. 11. 2010 21:45

Nejsem lenoch, jsem prokrastiňák !!!Na administrativní práci mám malý trik - udělám ten první, nejčastěji technický krok, jako je třeba napsání adresy mailu, předmětu a několika slov, nebo otevřu nový soubor Word či Excel a taky napíši jen pár slov.A u fyzické práce mám úsloví - co nestihnu do večera, nezačínám. Což je to co radí v článku - snažím si práci, která mne stresuje rozvrhnout do tak malých kroků, abych je udělal během jednoho dne.

Nahlásit

0
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK