Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Cos dělal, když umřel Michael?

27. 6. 2009
5 komentářů

Přihlášení do diskuze

Diskuze

Sputnik byl taky komplex obchodů v Mostě, bylo to kousek od „fízlárny“ :-)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

Abych taky odpověděl na otázku z názvu: hledal jsem na internetu, kolik kin se u nás jmenovalo Sputnik. Našel jsem zatím tři: Staré město, Třebíč a Karviná. Plus dvě bistra v Brně a Praze. Vybavíte si ještě na nějaký podnik pojmenovaný po první družici?

Nahlásit

-
0
+

Jacksonův Thriller byla první deska, co jsem si v létě 1983 přivezl z Jugoslávie. V momentě, kdy umřel, mě stavěli policajti na cestě z koncertu Depeche Mode, zaplatil jsem pětistovku a přišel o historicky první bod. O Jacksonově smrti jsem se ale dozvěděl až následující večer v Přibyslavi na koncertě Monkey Business, kam jsem šel z donucení, ale bylo to pěkné. Hráli písničku „Michael Lives“ nebo tak nějak a můj starší syn mi během téhle skladby dal před nos displej iPhone a na něm náhled na stránku Aktuálně.cz, článek o úmrtí Michaela Jacksona. Jen stručně odpovídám na otázku z titulku, Martine...

Nahlásit

-
0
+

Jinak když jsem zapnul CNN, zrovna referovali o tom, kolik lidí už se přidalo do skupiny "RIP Michael" na fejsbůku a kdo o něm co "tvítuje" ... osobně mi to přijde jako vrchol informačního šumu. Takové meta-informace... Něco podobného, jako když čeští novináři neustále píšou o tom, co JINÍ NOVINÁŘI v zahraničí napsali do svého komentáře o prezidentu Klausovi...

Nahlásit

-
0
+

Je to poněkud cynické připomínat, ale co se týče osobních financí, božský Michael by zjevně býval potřeboval lepšího poradce http://www.theglobeandmail.com/news/arts/jackson-dies-awash-in-debt/article1198532/

Nahlásit

-
0
+