Nejmodernější IVF klinika v Praze pomáhá párům z celého světa

PR článek
PR článek | 2. 3. 2022

Proč se nám miminko nedaří? To je otázka, kterou si klade čím dál více párů. EUROPE IVF je špičková reprodukční klinika, sídlící v Praze, která pomáhá párům z celého světa splnit si sen mít děti. Díky dlouhodobě skvělým výsledkům se řadí mezi světovou špičku v léčbě neplodnosti.

Nejmodernější IVF klinika v Praze pomáhá párům z celého světa

Zdroj: Europe IVF

Když se nedaří, je hlavní říct si o pomoc

Cesta k rodičovství je u každého jiná – někdo otěhotní okamžitě, jiný se snaží a pořád nic. Dnes bude řeč hlavně o druhém případu, který rozhodně není žádnou raritou. Neplodných párů totiž celosvětově přibývá. Faktorů, které k tomu přispívají, může být mnoho. Jedno je ale jasné: bez pomoci odborníka se v některých případech vysněného dítěte nedočkáte.

Komplexní péče

Na klinice Europe IVF pracuje přes 30 specialistů s mnohaletými zkušenostmi v oblasti asistované reprodukce. Párům, které k nám přicházejí, poskytujeme komplexní péči. Kombinace práce zkušených odborníků, špičkové techniky a nejmodernějších přístupů k asistované reprodukci nám umožňuje detailně diagnostikovat příčiny neplodnosti a navrhnout tak optimální způsob léčby. Každý léčený pár u nás navíc může využít poradenství v oblastech imunologie, gynekologie a andrologie. Ve spolupráci s genetickou laboratoří rovněž nabízíme možnost preimplantačního genetického testování (PGT).

Každý má svou osobní koordinátorku

O klienty naší kliniky se stará tým zkušených koordinátorek, které párům od začátku podávají pomocnou ruku. Na naší klinice jsou minimální čekací doby a vstupní konzultaci s lékařem lze absolvovat i online. V roce 2022 jsme se přestěhovali do úplně nových prostor. Ty poskytují lékařům i pacientům maximální komfort.

Špičkové technologie

Nedílnou součástí úspěchu je laboratoř, která má v Europe IVF nejmodernější vybavení. Jedním z nich je i Embryoscope – inkubátor embryí, který vytváří takové prostředí podobné těle matky. Oproti běžnému monitoringu, kdy se s embryi manipuluje, disponuje Embryoscope jak kamerou, tak mikroskopem, proto s embryi není nutné manipulovat a je jim po celou dobu dopřán dostatek klidu.

Inteligentní modul KIDScore navíc dokáže vyhodnotit životaschopnost každého z nich, což významně pomáhá v rozhodování, které z embryí nakonec embryolog vybere k transferu. Díky Embryoscope volí ta nejkvalitnější.

Léčba s darovanými vajíčky

Narozdíl od jiných států se v Česku mohou s neplodností léčit i nesezdané páry a nemohou-li být k oplodnění použity jejich vlastní pohlavní buňky, nabízí kliniky párům možnost využít dárcovské programy. Jedná se o darovaná vajíčka od mladých a zdravých žen, které musely projít řadou vyšetření. Jejich vajíčka pak pomáhají především starším ženám, u nichž použití darovaných vajíček výrazně zvyšuje šanci na úspěch. Dárcovský program je v Česku anonymní.

Social freezing a odklad rodičovství 

Díky metodě social freezing umíme ženám i mužům pomoci při plánovaném odložení rodičovství. Podstatou metody je zmrazení vajíček nebo spermií a jejich uchování k pozdějšímu použití. Nutně to přitom nemusí být z vlastního rozhodnutí. Plány na založení rodiny mohou narušit třeba zdravotní komplikace. Například před započetím onkologické léčby je uchování vajíček a spermií ve stávající kvalitě velmi důležité.