Nejlepší parťáci muže? Bulldog, čistá pleť, perfektně zastřižené vousy

PR článek
PR článek | 16. 8. 2021

Kosmetika pro muže? Cože?! Nemusí to být ani vopruz, ani ukrutná nuda. Stačí 3 minutky denně v koupelně a fajnová pleť je na světě. Britská veganská značka Bulldog Skincare for men je vyvinuta výhradně pro mužskou pleť, ví, co je pro muže důležité, a to nabízí. Funkčnost, rychlost, jednoduchá aplikace.

Nejlepší parťáci muže? Bulldog, čistá pleť, perfektně zastřižené vousy

Zdroj: Bulldog

Bulldog zná odpověď na jakoukoliv mužskou pleť

Produkty Bulldog jsou plné přírodních ingrediencí a jsou vytvořené zcela a jen pro muže. Žádná pánská odnož dámského kosmetického gigantu, ale od začátku koncept péče o pleť a vousy vytvořený mužem pro muže. Mladý Brit Simon Duffy se v roce 2006 chtěl starat o svou pleť, ale nenašel tehdy žádný vhodný produkt. A tak si ho vytvořil… Pro sebe i všechny muže, kterým není jedno, jak vypadají. A tak Bulldog už přes 15 let úspěšně řeší témata všech typů mužské pleti – od mastnoty přes kůži suchou jako papír po vrásčité šarpeje 😊.

Co Bulldog vyznává a proč je nejlepším parťákem každého muže

Bulldog skvěle kombinuje úžasné přírodní ingredience s moderními vědeckými poznatky. V produktech najdete třeba aloe vera, zelený čaj, camelinový, ovesný či baobabový olej. Vše je citlivě a účinně zkombinováno ve formulích, které pleti prospívají, navrací jí viditelnou hebkost a svěžest. Vše navíc bez parfemace, bez parabenů, v plně recyklovatelných obalech a ve zcela veganském složení.

Bulldog je zkrátka nejlepším parťákem každého muže!

Tříkrokový rituál, co nestojí svět ani víc než 3 minuty času!

Zdroj: Bulldog

Krok 1: ČIŠTĚNÍ

Bulldog Original Face Wash (Bulldog Čisticí gel pro normální pleť)

Nevysušující čisticí gel Bulldog obsahuje aloe vera, camelina olej a zelený čaj. Nelepí, nemastí a pokožku krásně vyčistí.

Použití: Klidně každé ráno i večer. Stačí malé množství vmasírovat do pokožky obličeje a pak smýt.

Krok 2: HOLENÍ

Bulldog Original holicí strojek

Pro jakýkoliv styling – na perfektně střižené lícáky, bradku anebo pro hladkého naháče

5 břitů z kalené oceli, zvlhčující proužek s aloe vera, precizní zastřihovač, výkyvná hlava a rukojeť z bambusu. Obal je vyrobený z plně recyklovatelného materiálu.

KROK 3: HYDRATACE

Bulldog Original Mosturizer (Bulldog Hydratační krém pro normální pleť)

Hydratační krém Bulldog obsahuje aloe vera, camelinový olej a zelený čaj. Hydratuje pleť bez zanechání lepkavých nebo mastných zbytků. Pokožka je zdravější a hebká na dotek.

Použití: Ráno i večer aplikujte malé množství krému na vyčištěnou pleť tváře i krku.

Voilà – máme hotovo!

Nikdo neumřel, žádnému zvířátku nebylo ublíženo, pár mužů teď objevilo kouzlo své budoucí zářivé pleti. A to za to stojí, vzít téma péče o pleť na milost, co říkáte?

Bulldog
Další fotky v galerii (10)

Bulldog nabízí pro muže mnohem více. Prozkoumejte všechny produkty Bulldog

Bulldog koupíte například v drogeriích dm nebo na notino.cz