Účetnictví bez starostí? Ano, moderní online účetnictví od Trivi!

PR článek
PR článek | 7. 12. 2020

Outsourcing účetních služeb začíná být pro podnikatele nejlepší variantou pro správu účetnictví. Jak se ukazuje, online účetní mohou být velkou výhrou. Moderní účetnictví Trivi můžete mít i vy.

Účetnictví bez starostí? Ano, moderní online účetnictví od Trivi!

Zdroj: Trivi, a.s.

Aktuálně více než čtvrtina podnikatelů využívá služby profesionálních účetních firem. Mezi největší benefity patří především úspora času a nižší náklady. Covidová doba však změnila i pohled na online účetnictví, které bývalo pro značnou část podnikatelů také velké tabu. S účetní firmou Trivi můžete v klidu převést své účetnictví do online a jeho zpracování přenechat na týmu odborníků a veškeré starosti s termíny a legislativní povinnosti můžete pustit z hlavy.

Proč si vybrat právě Trivi

Účetní společnost Trivi zaznamenává už od počátku pandemie zvětšený zájem podnikatelů o online účetnictví. Ať už z toho důvodu, že majitelé firem volí zdravotně bezpečnější variantu zpracování účetnictví, nebo také proto, že je to časově méně náročné pro ně samotné. Ve výsledku se jedná o moderní a efektivní způsob, jak ve své firmě vést účetnictví v jakékoli době. Jen prozatím nebylo zvykem se touto cestou vydávat, teď je vše jinak.

Trivi je online účetní firmou s týmem účetních a daňových specialistů, kteří se postarají o vaši účetní agendu online, prostřednictvím moderních technologií, tj. portálu a mobilní aplikace, jež si Trivi samo vyvíjí; v oblasti zpracování online účetnictví je leaderem trhu. Prostřednictvím portálů a aplikací jste neustále ve spojení se svou kmenovou účetní, předáváte doklady, vystavujete faktury nebo sledujete své příjmy a výdaje. Trivi je moderní účetní firma, kde účetní myslí a posílají za podnikatele a jejich systémy usnadňují veškeré operace a evidenci podkladů. Navíc zvládnou nahradit i celý ekonomický úsek firmy. Dokážou totiž nabídnout účetní i daňové specialisty, vedení účetnictví, mzdovou agendu, a dokonce i sledování splatností nebo úhrady faktur a legislativních platebních povinností online.  

Milé účetní jsou na prvním místě

Najít v dnešní době pečlivou účetní s praxí a značnou odborností není vůbec jednoduché. S Trivi však podnikatel dostane nejen svou vlastní účetní, ale i celý tým profesionálních účetních. Ten je připraven zastoupit kmenovou účetní v případě dovolené nebo nemoci. K účetním specialistům jsou k dispozici i daňoví poradci. V Trivi zpracují účetní agendu, mzdy, kontrolní hlášení a DPH. Také obstarají všechny legislativní povinnosti, komunikaci s úřady a v případě potřeby zastoupí podnikatele při kontrolách a dalších úkonech. Zajistí i kompletní sledování finančních toků a cashflow. V Trivi myslí za podnikatele a ohlídají vše potřebné. S Trivi máte účetnictví pod kontrolou, a to i díky účetnictví online, daňovému poradenství online a fakturaci online.

Chytré technologie dokážou ulehčit účetním i podnikatelům

Velkým benefitem je to, že vše funguje online, bez papírů. Podporou jsou jak účetním při úspoře času nad zpracováním agendy, tak samotným podnikatelům chytré technologie, především portál a mobilní aplikace, které si Trivi samo vyvíjí. Jejich prostřednictvím je klient ve spojení s účetní a nahlíží do svého účetnictví kdykoliv se mu zachce. Nonstop může sledovat výstupy účetní agendy nebo jednotlivé kroky zpracování. Skrze portál i mobilní aplikaci nahrává své doklady, vystavuje faktury a ukládá do systému veškeré podklady. Ty jsou následně v bezpečí na cloudu, a není tedy nutné originální papírové doklady schovávat a zpětně dokládat. V nabídce je i generování finančních přehledů. Veškeré své podklady nahrává do systému Trivi nebo prostřednictvím API napojení automaticky doklady přenášíte, včetně bankovních výpisů z některých bank.

Pokud se nechcete stresovat s účetnictvím a chcete mít vše pod kontrolou, tak navštivte web Trivi nebo volejte na zákaznickou linku 800 80 60 40.