Červen měsíc audioknih: osobní rozvoj i humorné povídky za 99 Kč

PR článek
PR článek | 22. 6. 2020

Oslavte červen, měsíc audioknih, na vlně emocí. Každý týden vybírá Audiotéka nových osm emočně nabitých titulů za cenu 99 Kč. Jsou to audioknihy, které dojmou, potěší i překvapí...

Červen měsíc audioknih: osobní rozvoj i humorné povídky za 99 Kč

Zdroj: Audiotéka

Audiotéka, to je více než 5500 titulů napříč různými žánry. Najdete zde sci-fi příběhy, literaturu faktu, tituly pro osobní rozvoj. . . Tento měsíc je však speciální, právě červen totiž oslavujeme jako měsíc audioknih. Každý týden je tak v akci nová várka titulů, které srší emocemi.

Akce pro čtvrtý červnový týden (22. 6–28. 6. 2020)

V tomto týdnu tu máme audioknihy, které nás dokážou nakopnout v práci, ale přitom nám ukážou prevenci proti syndromu vyhoření. Tituly, které nás naučí být pozitivní a změnit svůj život v jeho lepší obraz, ačkoli jsme se rozhodně jako optimisté nenarodili. A pokud se chcete nechat jen tak unášet na vlně humorných příběhů, na nic nemyslet a odpočinout si od pracovního vypětí, máme pro vás rovněž jeden audioknižní tip. Připravte se… začínáme!

Jak dosáhnout úspěchu nejen v pracovním životě

Síla pozitivního jednání je titul, který nás naučí, že i z největšího pesimisty dokáže být vyrovnaný a pozitivní člověk, který má svůj život pod kontrolou. Každý z nás má v životě cíle, kterých chce dosáhnout. Autor, Napoleon Hill, zkoumal sílu našich osobních přesvědčení a jejich vliv na úspěch. Ve snaze odhalit a publikovat vzorec úspěchu absolvoval více než 500 rozhovorů s velmi úspěšnými muži a ženami. Tato audiokniha je označována jako vstupní brána ke kvalitnějšímu, a hlavně pozitivnějšímu životu.

Audiokniha Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření nám ukáže, jak vystoupit z bludného kruhu vyčerpání. Tento titul napsal známý psychiatr MUDr. Radkin Honzák pro lidi, kteří jsou vystaveni velkému vlivu stresu a mohl by se jich „burn out“ neboli syndrom vyhoření týkat. V současné době, která je extrémně uspěchaná se tento stav může dotknout každého z nás. Jak si ho všimnout ještě dřív, než v tom už celkem lítáme? „Zároveň je to i taková malá naděje pro ty, kterým zrovna není dvakrát nejlíp,“ i takto titul popisují samotní čtenáři.

Něco na vyčištění hlavy

Pokud máte chuť nechat se jen tak unášet na vlnách dobré nálady, na nic nemyslet a prostě jen být… audiokniha To na tobě doschne bude pro vás tou správnou volbou. Pohladí po duši, uvolní od stresu a možná občas vyvolá také záchvat smíchu. Veselé příběhy velké a originální rodiny. Ivan a Jan Krausovi interpretují tyto příhody se sobě vlastním humorem a o to věrohodněji, že sami byli hrdiny a protagonisty většiny úsměvných historek.

Pokud jste nenašli to pravé ořechové, na stránkách Audiotéky se podívejte na všechny akční tituly pro aktuální týden.