Chytré čtení: kdo týrá Peppu Prasátkovou

Michal Kašpárek
Michal Kašpárek | 27. 11. 2017 | 1 komentář | 2 591
newsletter

Vyšlo nám nové číslo časopisu Finmag. Víc než sto stránek chytrého čtení. Ale samozřejmě nebudeme tvrdit, že je to jediné chytré čtení na světě. Nabízíme tradiční Kašpárkův výběr toho inteligentnějšího z webů domácích i světových.

Chytré čtení: kdo týrá Peppu Prasátkovou

Kašpárkův chytrý výběr z českého i světového internetu posílá Finmag jako newsletter mailem každý pátek. Pokud na něj nechcete čekat do pondělka, kdy ho přineseme i zde, není nic jednoduššího než se taky přihlásit k jeho odběru.

Doporučuje Robert Vlach

Robert Vlach

„Pro členy NaVolneNoze.cz neustále hledáme hodnotný obsah. Sám mám extrémní nároky na kvalitu zdrojů. Pravidelně sleduji (překvapivě) pouze dva: The Economist pro udržení širokého přehledu a newsletter Michala Kašpárka coby spolehlivý intelektuální stimul. Nehraje pop, bullshit ani informační šum.“

Robert Vlach, podnikatel a poradce podnikatelů
Na volné noze

Pro angličtináře

Autor článku

Michal Kašpárek

Michal Kašpárek

Po studiu žurnalistiky a filmové vědy na Masarykově univerzitě prošel MF DNES a redakcemi Computer Pressu. Mezi lety 2009 a 2016 byl na volné noze, od roku 2017 do jara 2021 vedl Finmag.cz a editoval tištěný Finmag. Od jara 2021 edituje články datového týmu ČRo a píše komentáře pro Seznam Zprávy.