Chytré čtení: Konečně Nobelovka za ekonomii, která může těšit pravičáky

Michal Kašpárek
Michal Kašpárek | 16. 10. 2017 | 3 497
newsletter

Duševní stravy je na internetu dost pro všecky. Jen si dobře vybrat. Můžete se přecpat junk foodem a ač plní skomírat na intelektuální podvýživu. Můžete si vybírat light čtení a věřit tomu, že budete zdravější. Šéfredaktor Finmagu pro vás každý týden sestavuje menu: výživné, čerstvé, chuťově dotažené.

Chytré čtení: Konečně Nobelovka za ekonomii, která může těšit pravičáky

Kašpárkův chytrý výběr z českého i světového internetu posílá Finmag jako newsletter mailem každý pátek. Pokud na něj nechcete čekat do pondělka, kdy ho přineseme i zde, není nic jednoduššího než se taky přihlásit k jeho odběru.

Doporučuje Robert Vlach

Robert Vlach

„Pro členy NaVolneNoze.cz neustále hledáme hodnotný obsah. Sám mám extrémní nároky na kvalitu zdrojů. Pravidelně sleduji (překvapivě) pouze dva: The Economist pro udržení širokého přehledu a newsletter Michala Kašpárka coby spolehlivý intelektuální stimul. Nehraje pop, bullshit ani informační šum.“

Robert Vlach, podnikatel a poradce podnikatelů
Na volné noze

Pro angličtináře

Autor článku

Michal Kašpárek

Michal Kašpárek

Po studiu žurnalistiky a filmové vědy na Masarykově univerzitě prošel MF DNES a redakcemi Computer Pressu. Mezi lety 2009 a 2016 byl na volné noze, od roku 2017 do jara 2021 vedl Finmag.cz a editoval tištěný Finmag. Od jara 2021 edituje články datového týmu ČRo a píše komentáře pro Seznam Zprávy.