Finmag aktuální číslo

Aktuální číslo finmagu

LUKÁŠ HEJLÍK: CHYŤ MĚ, KDYŽ TO DOKÁŽEŠ

Role v nejsledovanějších seriálech vyměnil za kočování republikou. Potkáte ho v rychlících i na stopu, ve velkých divadlech i vesnických kulturácích, v nóbl restauracích i u stánků s hranolky. Lukáš Hejlík rozváží po Česku literaturu – a sám teď vydal knihu o tom, kde všude se dá dobře najíst.

VYPUSŤTE PÁRU

Stres sám o sobě nezabíjí, výše platu může mít na zdraví větší vliv než geny a přátelští sousedé vás udělají šťastnějšími než super kamarádi na druhé straně zeměkoule, říká vědkyně a lékařka Julie Dobrovolná.

KULTURA Z KOHOUTKU

Streamovací služby jako Spotify nebo Netflix si předplácejí statisíce Čechů, do roka, nejvýš do dvou jich bude milion. Pohodlné přehrávání otitulkovaných (a stále častěji i dabovaných) filmů a seriálů a jednoduché objevování nové hudby vrací peníze do odvětví těžce zasažených pirátstvím.

VANA PLNÁ BAHNA

Nářečníci, říkali jim v Maxipsu Fíkovi. Strávili jsme den s lodníky z nákladní lodi, jaké v Česku jezdí po Vltavě a Labi.

a MNOHEM VÍC...

Kam vám máme časopis poslat?

Zadané údaje potřebujeme zpracovávat za účelem řádného plnění smlouvy o předplatném. Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.