1. 1. krok
  2. 2. krok
  3. 3. krok
  4. 4. krok

Aktuální číslo FINMAGU

Nový Finmag má na titulce Terezou Maxovou. Slavná rodačka z Pardubic před lety dobyla svět modelingu – na přehlídky ji vozily limuzíny, na focení létala Concordem. Před sedmnácti lety ale pověsila šaty na hřebík a od té doby se naplno věnuje nadaci pomáhající tisícům opuštěných a znevýhodněných dětí. Dodnes pro ně dokázala získat víc než 270 milionů. V otevřeném rozhovoru mluví o své počáteční naivitě i o tom, jestli smrdí peníze od hazardních společností.


Ve Finmagu toho ale najdete mnohem víc:
  • Prostě Východ. Jeho pořad Honest Guide s podtitulem Co všechno chtěli turisté vědět o Praze, ale báli se zeptat slaví úspěch. Odhalte s Jankem Rubešem zákulisí pražského organizovaného zločinu.

  • Druhá pětiletka. Před pěti lety byli míň perspektivní než prodejci slipů a podívejte, kde jsou teď. Kiwi míří do oblak. Přijde vlastní aerolinka nebo rovnou cestovka?

  • Nenechám si useknout ruku. Alžběta Jungrová časem získala pověst fotografky, která je ochotná nafotit i to, co ostatní odmítnou. Příběh ženy, která fotila překupníky v největším bazaru s heroinem na hranicích Afghánistánu a Pákistánu.

  • Albánií za pět dní (A pět tisíc). Byl to spontánní nápad: měli jsme jen pět dní, levnou letenku z Budapešti a v Albánii zarezervované auto. A hlavně ambici vidět z nepopulárního státu co nejvíc.

  • Vesmírné závody 2.0. Vesmír je skvělé místo pro byznysmeny-idealisty. Dokazuje to Elon Musk i další snílci ze startupů, kteří se začínají prosazovat vysoko nad našimi hlavami.

  • Děti krize. Bar v Benátkách, sedm let nazpět, nad ránem. Dva talentovaní kluci se tu domluvili, že chtějí navrhovat domy spolu. Dnes mají Ondřej Chybík a Michal Krištof na stole zakázky za čtyři sta milionů eur.

Babiš
Kam vám máme časopis poslat?

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů