Finmag aktuální číslo

Aktuální číslo finmagu

KDO ČTE, NEKRADE

Silke a Jaroslav Horákovi v rozhovoru o tom, jak z Albatrosu, nakladatelství dětské knihy, které stálo a padalo s Harry Potterem, vypiplali miliardového obra.

NA BURZU MÍSTO DO KRÁMU

Schválně: Kdybyste si před lety místo iPoda koupili pár akcií Applu, vydělali byste do dneška balík. Pravda, nebo lež? Pravda. Ale samozřejmě vůbec ne tak jednoduchá.

TEN, KTERÝ SÁZÍ DUBY

Constantin Kinský býval investičním bankéřem. Teprve teď je z něj ale hospodář. Dává dohromady dědictví po předcích, chová ryby, pečuje o les a s někdejším žďárským panstvím táhne nahoru i okolní kraj.

FIN

Fake it till you make it. Jak lžou startupeři, když loví investory • Zuri. Elektrické letadlo Michala Illicha poletí rovnou vzhůru. Žádný rozjezd • Viceguvernér ČNB Marek Mora o evropské bankovní unii a hrozící ztrátě bankovní suverenity • Headhunter Jaromír Vosecký doporučuje knihy: nářadí do posilovny hlav • Ondřej Šteffl o čtvrtisícileté školní setrvačnosti

a MNOHEM VÍC...

Kam vám máme časopis poslat?

Zadané údaje potřebujeme zpracovávat za účelem řádného plnění smlouvy o předplatném. Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.