1. 1. krok
  2. 2. krok
  3. 3. krok
  4. 4. krok

Aktuální číslo FINMAGU

Co přináší? Andrej Babiš jako reinkarnace Hitlera? Zázrak jménem Neratov. Nevidomý horolezec Jan Říha. Padělat se dá dnes úplně všechno, zachrání nás jen umělá inteligence. Příběh Marcela Gecova, který se z úspěšného fotbalisty stal ještě úspěšnějším architektem. Co by se stalo, kdybychom přijali Marshallův plán? A mnohem víc!


Na co se můžete těšit:
  • NEJSEM HITLER – Na podzim se může stát dvanáctým českým premiérem. Řeč je o Andreji Babišovi. Co čte, v co věří a co všechno mu překáží v plánu udělat z republiky rodinnou firmu?

  • KOPAČKY NA HŘEBÍK - Fotbalistům právě vrcholí sezóna. On už má dohráno. Loni se Marcel Gecov rozhodl ukončit profesionální kariéru. V osmadvaceti. Teď navrhuje interiéry a staví domy.

  • KDYBYCHOM PŘIJALI MARSHALLŮV PLÁN - Píše se červenec 1947. Jan Masaryk vystupuje z letadla s triumfálním úsměvem: „Stalin po nás chtěl, abychom se stali jeho pohůnky, ale odmítli jsme!“

  • KONEC FEJKŮ - Padělaná kabelka vás zesměšní, padělaný lék zabije. Gangy se naučily padělat hologramy i vodoznaky – teď ale dostaly těžšího soupeře. Umělou inteligenci.

Babiš
Kam vám máme časopis poslat?

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů