Předplatné časopisu
Finmag do schránkyPředplatit časopis

Zažijte výjimečné mistrovství ve zpracování kávy

PR článek
PR článek | 28. 4. 2021 | 214

Milovníci kávy si nyní mohou vychutnat novinku s hladkostí kandovaných třešní a granátového jablka – objevte limitovanou edici Master Origin Nicaragua La Cumplida Refinada.

Zažijte výjimečné mistrovství ve zpracování kávy

Zdroj: Nespresso

Víte, že se v poslední době hodně experimentuje se zpracováváním kávy po sklizni, a to zejména ve fázi fermentace? Stejně jako u kvalitního vína je fermentace klíčovým krokem procesu zpracování kávy, v němž se rozvíjí její chuť a aroma. Kávoví odborníci společnosti Nespresso v úzké spolupráci s pěstiteli v Nikaragui vytvořili jedinečnou a lahodnou kávu, která vás potěší svými divokými ovocnými tóny.

Kávoví nadšenci mohou od Master Origin Nicaragua La Cumplida Refinadaočekávat neočekávané. Svou jedinečnou chuť získává nejen díky výjimečnému klimatu a podmínkám k pěstování, pro něž jsou malé farmy v Nikaragui vyhlášené, ale procesem fermentace pak káva dosahuje hladkosti kandovaných třešní a granátového jablka.

Společným vývojem kávy Master Origin Nicaragua La Cumplida Refinada navíc prokazují společnost Nespresso a Nikaragua svůj závazek obnovitelnému zemědělství a podporují místní pěstitele tím, že jim poskytnou udržitelnou práci i do budoucna.

Kávy jsou dostupné v síti Nespresso Boutiques nebo na www.nespresso.com.