Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Vaše vizitka na Finmag.cz

Webové stránky FINMAGu si vzali do parády zruční plastičtí chirurgové. Vyhladili vrásky a jako bonus přidali jednoduchou pomůcku pro vaše zviditelnění - virtuální vizitku.

Nenápadný ale o to nezbytnější facelifting odstranil několik zásadních „bugů“, které nám všem otravovaly život: Mávnutí kouzelnou metličkou vypudilo šotka vzpurně bránícího načítání komentářů pod jednotlivými příspěvky. Malá dávka botoxu zase zlepšila a zpřehlednila jejich zobrazování – zmizelo matoucí dělení komentářů na modrou a šedou část, ubylo tlačítek a v zájmu přehlednosti se změnila také délka jednoho článku.

Nejvýznamnější inovací je spuštění vizitek. Jeden takový malý bílý čtvereček se stylizovanou fotografií nejdete i vedle mého jména u vzorového komentáře pod tímto textem. V plné kráse se vám vizitka zobrazí, jakmile na ni klepnete myší.

Z vizitky se dozvíte celou řadu zajímavých informací o autorovi daného komentáře: kde a na jaké pozici pracuje, jakým způsobem ho můžete kontaktovat a také, jak vlastně ta persóna, která vám v diskusi neustále oponuje a věčně rýpe do každého vašeho cizelovaného příspěvku, vypadá.

K čemu že je to vlastně užitečné?

Pro vás, komentující a diskutující autory, jde o jedinečný způsob, jak se prezentovat. Dostat své jméno, doplněné o nejzákladnější informace, do světa, do povědomí tisíců čtenářů (vašich potenciálních klientů).

Pokud se pro vizitku rozhodnete, napište mi na vlnas@finmag.cz (předmět: vizitka a vaše jméno).

Uvést můžete všechny, nebo jen některé z následujících údajů:

  • jméno
  • email
  • telefon
  • pracovní pozice
  • adresa pracoviště
  • foto (nejlépe čtvercové)
  • krátké nestrukturované CV (opravdu jen to nejpodstatnější)

Martin Vlnas

Martin Vlnas

Vystudoval politologii, sociologii a mediální studia na FSS MU v Brně. Na univerzitě Sungkyunkwan v jihokorejském Soulu se rok zabýval východoasijskou kulturou a sociálními systémy. Během studia publikoval reportážní texty... Více o autorovi.

Komentáře

Celkem 3 komentáře v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK