Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Tady máš love a roď

Michal Kašpárek | 25. 3. 2019 | Vstoupit do diskuze – 15 komentářů

Konečně (relativně) veselejší newsletter: žádná smrt, zato vystřihovánky a vaření.

Tady máš love a roď

Anglicky

Dokoukal jsem devátou, poslední sérii Kroť se, Larry, mimořádně dobře napsaného seriálu, jehož komika stojí na překračování mezí slušnosti. A pak jsem objevil seznam podobných knih, který dala dohromady Emily Temple.

Michal Kašpárek

Michal Kašpárek

Po studiu žurnalistiky a filmové vědy na Masarykově univerzitě prošel MF DNES a redakcemi Computer Pressu. Mezi lety 2009 a 2016 byl na volné noze, od roku 2017 vede web Finmag.cz a edituje tištěný Finmag. Každý pátek posílá... Více o autorovi.

Komentáře

Celkem 15 komentářů v diskuzi

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

Boris Otokar Hodlak | 25. 3. 2019 12:48

já mám takový kacířský nápad: Co kdyby se nesebraly nikomu? Prostě si je mladí nasyslí a pak si do nich povijí potomka.
Ale pssst! To už se pohybuju na hraně zákona, hlásáním takovýchto názorů!

+18
+
-

Příspěvek s nejvíce zápornými hlasy

Richard Fuld | 25. 3. 2019 12:45

Tak předtím jste kritizoval, že se ty prachy seberou taťkovi. Teď se Vám nelíbí, kdyby se ty prachy sebraly budoucímu taťkovi. To byste je sebral důchodcům? Vám se taky člověk nezavděčí. :-)

Jinak jakmile by se bezdětní "přerodili" v rodiče, tak by zase oni dostávali od ostatních bezdětných peníze. Jenom pořád bezdětní by pořád platili, aby si ten důchod od těch dětí alespoň trochu zasloužili.

A jaký je vlastně Váš návrh. Kritizovat druhé Vám jde dobře. Teď ještě hoďte do placu Vaše řešení, ať si můžu taky zakritizovat. :-)

-6
+
-