Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

ČSR vs. Prešpurk, trollové vs. elfové, Taleb vs. Silver

Michal Kašpárek | 14. 1. 2019 | Vstoupit do diskuze – 1 komentář

A dále taky o tom, proč jsou poruchy erekce celospolečenské téma, ale porodní zranění ne.

ČSR vs. Prešpurk, trollové vs. elfové, Taleb vs. Silver
  • Jiří Přibáň: Dar Palachova týdne – o protestech před padesáti lety, třiceti lety a dnes.
  • A ještě jedno ohlédnutí: za dobytím německo-maďarského Prešpurku a jeho začleněním do Československa pod názvem Bratislava. (Patnáct mrtvých.)
  • „Militarizace debaty o dezinformacích, která vede k vnímání problému optikou válečného konfliktu, ohrožuje základní hodnoty demokratické společnosti více než placení ruští trollové.“ Dagmar Rychnovská a Michal Smetana: A proti trollům povstali elfové…
  • „Nikdo by nechtěl dýchat vzduch, jako by bydlel nad komínem elektrárny, ale v podstatě tomu tak v důsledku kouřících komínů rodinných domků mnohdy právě je.“ Jan Hovorka, vedoucí Laboratoře pro studium kvality ovzduší v Ústavu pro životní prostředí Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy. Zajímavá čísla a srovnání.

Anglicky

Michal Kašpárek

Michal Kašpárek

Po studiu žurnalistiky a filmové vědy na Masarykově univerzitě prošel MF DNES a redakcemi Computer Pressu. Mezi lety 2009 a 2016 byl na volné noze, od roku 2017 do jara 2021 vedl Finmag.cz a editoval tištěný Finmag. Od jara... Více o autorovi.

Komentáře

Celkem 1 komentář v diskuzi

Příspěvek s nejvíce zápornými hlasy

14. 1. 2019 14:35

To nejsou trollové versus elfové, to jsou elfové versus hobiti.

-1
+
-