Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

ČSR vs. Prešpurk, trollové vs. elfové, Taleb vs. Silver

A dále taky o tom, proč jsou poruchy erekce celospolečenské téma, ale porodní zranění ne.

  • Jiří Přibáň: Dar Palachova týdne – o protestech před padesáti lety, třiceti lety a dnes.
  • A ještě jedno ohlédnutí: za dobytím německo-maďarského Prešpurku a jeho začleněním do Československa pod názvem Bratislava. (Patnáct mrtvých.)
  • „Militarizace debaty o dezinformacích, která vede k vnímání problému optikou válečného konfliktu, ohrožuje základní hodnoty demokratické společnosti více než placení ruští trollové.“ Dagmar Rychnovská a Michal Smetana: A proti trollům povstali elfové…
  • „Nikdo by nechtěl dýchat vzduch, jako by bydlel nad komínem elektrárny, ale v podstatě tomu tak v důsledku kouřících komínů rodinných domků mnohdy právě je.“ Jan Hovorka, vedoucí Laboratoře pro studium kvality ovzduší v Ústavu pro životní prostředí Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy. Zajímavá čísla a srovnání.

Anglicky

Michal Kašpárek

Michal Kašpárek

Po studiu žurnalistiky a filmové vědy na Masarykově univerzitě prošel MF DNES a redakcemi Computer Pressu. Mezi lety 2009 a 2016 byl na volné noze, od roku 2017 vede web Finmag.cz a edituje tištěný Finmag. Každý pátek posílá... Více o autorovi.

Komentáře

Celkem 1 komentář v diskuzi

Příspěvek s nejvíce zápornými hlasy

14. 1. 2019 14:35

To nejsou trollové versus elfové, to jsou elfové versus hobiti.

-1
+
-

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK