Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Ezo byznys pohledem bývalé čarodějnice

Zítra je volno. Vezměte si čtení do přírody. Michal Kašpárek minulý týden nasbíral pěknou kolekci.

  • Populismus nás chce zavalit zbytečnostmi, říká sociolog Daniel Prokop v obsáhlém rozhovoru, nabitém postřehy: „Často se říká, že liberální tábor prohrává s autoritářským a konzervativním, ale spíš bych řekl, že prohrává především konsenzuální politika s politikou konfliktní.“
  • Zpověď bývalé čarodějnice: „Opuštěná dáma se dá na ezo, protože jí manžel utek za mladší. A ona si s ostatníma dámama přizvukuje o tom, jak ty chlapi jsou hrozný a jak to byl karmický vztah a jak minulý životy a tak. Ona nemá šanci se tam potkat s tou realitou toho, proč to bylo a jak. A ta realita prostě třeba je, že to je nesnesitelná píča.“
  • Ejhle, člověk! Při rešerších na rozhovor se spisovatelkou Petrou Soukupovou pro květnový papírový Finmag jsem narazil na osm let starý rozhovor s jejím současným partnerem Tomášem Baldýnským o jeho životním stylu založeném na cigaretách a energy drincích. Dejte si aspoň pasáž o Chorvatsku a verneovkách.
  • Před 57 lety si Leonid Rogozov sám vyoperoval slepé střevo. Dobrou chuť, pokud právě obědváte.

Anglicky

Michal Kašpárek

Michal Kašpárek

* 1984. Absolvent bakalářského studia žurnalistiky a filmové vědy na Masarykově univerzitě. V letech 2006 až 2009 novinář v MF DNES, Metropolisu a Computer Pressu. Od roku 2010 publicista na volné noze. Pravidelně píše pro... Více o autorovi.

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK