Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Za všechno může koaliční parťák

Sociální demokraté si nechali zanimovat předvolební šot, ve kterém se drze přiznávají k většině svých krádeží. Politická sebevražda v přímém přenosu? Stěží, vždyť kradou pro nás pro všechny! A navíc za to může koaliční parťák.

+14
+
-

Sodoma & Gomora

Největší norská církev se rozhodla, že půjde s dobou a bude svým věrným ovečkám zase o krok blíž. Umožnila proto zájemcům registraci prostřednictvím jednoduchého internetového formuláře. Výsledek? Za čtyři dny formulář využilo 15 053 Norů. K odhlášení. Nově zaregistrovaných bylo 549. A pak že internet dokáže uspokojit jen vaše fyzické potřeby.

+12
+
-

Tak já poběžím

„Současné vedení hlavního města není neviditelné. Je naopak velmi viditelné ve své absolutní neviditelnosti,“ nechal se Pavel Bém, toho času psychiatr, psychoterapeut a adiktolog, slyšet v rozhovoru pro Týden. Ačkoliv už do sebe bývalý primátor na cestách za poznáním nasál skoro všechno, co nasát šlo, nakonec v něm nejhlubší brázdu nezanechaly ani zasněžené vrcholky Himalájí, ani neméně zasněžené toalety ve Žlutých lázních, ale Jára Cimrman. Bém se, jak se zdá, na stará kolena dopracoval v mistra externistické filozofie, což je jediný filozofický směr, jehož proponenti dokážou v jeden okamžik zastávat stanoviska, která zároveň vyvracejí. Snad tím Bémova fascinace Cimrmanem neskončí. Nyní by si, stejně jako kdysi mistr, mohl sbalit svůj kufřík, nechat nás počítat a odběhnout za obzor

+13
+
-

Make America Great Again

Podle vědců z Oxfordu má Trump silnější psychopatické rysy než Hitler. Člověk s vysokým skóre se však i přesto může stát dobrým Vůdcem, upozorňuje studie

+14
+
-

Poplašná zpráva

Přední český propagátor LSD a islámu Martin Konvička provedl ve jménu toho druhého a pod vlivem prvního pokus o ozbrojený puč. Od dobytí Hradu odradila jeho hordu s dromedárem posílená bezpečnostní opatření, a tak se samozvaný chalífa rozhodl pro začátek převzít pod kontrolu srdce a mozek města. Protože ale zamrzl v době křižáckých válek, vzal místo magistrátu útokem Staroměstskou radnici. Krndu nám tedy dobyvatel bohužel nepoplenil, přestože povolení i kameru měl. Snad příště.

[Samozřejmě víme, že ve skutečnosti divadelník nepřijel na dromedáru, jak by z Arábie měl, nýbrž na drabaři jako nějaký Mongol, ale chápeme, že velbloud není motýl a že dromedáry u Berousků nepůjčujou. Pozn. red.]

+11
+
-

Vergeltungswurstwaffen

Pokuta neupřesněné výše hrozí německému chodci za to, že napadl a poškodil zaparkované vozidlo třicet centimetrů dlouhou klobásou. Po pachateli od té doby kromě neubrandenburské policie pátrá také skupina nadšených pornoproducentů a Islámský stát. V těžké defenzivě nadešel čas zbraně posledního soudu. 

+16
+
-

Babiška

Chcete se zbavit otravné sestřičky, za minimální mzdu nechat vymýtit poslední les v okolí, nebo zfetovat babičku tak, že si bude myslet, že pohádky nevypráví sociálce ona, ale sociálka jí? Volte Slávka Sobotku. A když to dopadne hodně dobře, nebudete se muset ani škrábat na zadku. Sociální demokracie má recept i na vlky.


Minule nám naložili

Penny Market začal prodávat ošklivou zeleninu a ovoce. Nadprůměrně zahnutý banán, příliš hubená mrkev nebo zakrslá nakládačka – a taky všichni jejich zastánci – se radují z nově nabytého práva na integraci. Vyhráno ale nemají. Veřejný obhájce segregace Václav Klaus jr. se nechal slyšet, že je to nepřijatelný způsob inkluze.

Křivárny v supermarketu

Martin Vlnas

Martin Vlnas

Vystudoval politologii, sociologii a mediální studia na FSS MU v Brně. Na univerzitě Sungkyunkwan v jihokorejském Soulu se rok zabýval východoasijskou kulturou a sociálními systémy. Během studia publikoval reportážní texty... Více o autorovi.

Komentáře

Celkem 0 komentářů v diskuzi

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK