Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Další rána pro mladé rodiny? Konec školkovného očima expertů

3. 3. 2023
 68 045
9 komentářů

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Vubec Vam nerozumim. CR ma dluh kam se podivate, takze je treba osekavat nepotrebne veci. Je v zajmu vsech, aby se rodice vratil aspon castecne do prace co nejdrive (pro jeho karieru, budouci duchod, nezavislost na vydelavajici polovicce a mentalni zdravi). Stat ma nastavit takove podminky, aby to lidi k takovemu chovani motivovalo. A) Davat danovou slevu na nechtene chovani je zmetek. B) Stat ma zvyhodnit castecne uvazky C) zrusit skolkovne, to neni pomoc rodicum, ale jenom a pouze skolkam, ktere si tim zlepsuji rozpocet D) Cast usetrenych peniz investovat do skolek tak, aby jich nebyl nedostatek a bylo mozne umistit aspon castecne kazde dite 2+ rodicu, kteri o to maji zajem

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu
-
11
+

Nejméně oblíbený příspěvek

Citace - Petr Novak / 03.03.2023 19:53

Je rozdil medzi tym zrusit davku a zrusit slevu na dani. Platim na danich a odvodech hodne penez, nezatezuji skolkovny system tym ze moje dite navstevuje privatnu skolku. Mame 3 deti, ta sleva na dani je fer uz jenom proto ze nepobirame zadne vyhody v regulerni skolce.

Už jsi slyšelo něco o diakritice, kopyto?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu
-
-14
+

Diskuze

Jsem soukromý investor, který opravdu půjčuje své peníze všem bez rozdílu. Není to ani nebankovní společnost, ani banka. Jsou to opravdu moje peníze, které mohu nabídnout za velmi rozumných podmínek. Registrace nebo vymáhání by neměly být překážkou. I za těchto skutečností vás mohu schválit. Snadná organizace, rychlá platba, sjednocení půjčky, žádné zbytečné diskuse. Pokud máte zájem o solidní obchod se skutečným soukromým investorem, neváhejte mě kontaktovat, jsem vám k dispozici 24 hodin denně.

WhatsApp : 737 844 314

E-mail : veradlouha001@gmail.com

Nahlásit

-
0
+

Nemáte pravdu (skoro bych chtěl říct "lžete" - "sleva na nepracující manželku/manžela" vůbec nedělá to co píšete:

a) vůbec nijak se netýká dětí - nemá to v názvu, nemá žádnou funkci ani podmínku s dětmi spojenou
b) víme, že víc polovina dětí se rodií MIMO manželství. Pokud by to už mělo s dětmi nějak souviset, tak by v názvu muselo mít PARTNER PEČUJÍCÍ O DĚTI (takže ne jen manželé a ne zelené vdovy, co sedí celé dny ve vilce na předměstí , protože pracovat nepotřebují).

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
0
+

"Je v zajmu vsech, aby se rodice vratil aspon castecne do prace co nejdrive"
A co děti?
Slyšel jste někdy o dětské vývojové psychologii, o dětských potřebách pro zdravý vývoj, o traumatech (nejen) z odloučení od lásky rodičů?
Máme tu společnost plnou traumat a nejlepší, co vidíte, je sázet do dětí nová traumata odloučením od rodičů. A co s nimi? Šoupnout je nejlépe povinně do nějaké státní instituce?
Nechte to na lidech.
#detijsoutakylidl
#bitcoinfixesthis

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
-3
+

Citace - Petr Novak / 03.03.2023 19:53

Je rozdil medzi tym zrusit davku a zrusit slevu na dani. Platim na danich a odvodech hodne penez, nezatezuji skolkovny system tym ze moje dite navstevuje privatnu skolku. Mame 3 deti, ta sleva na dani je fer uz jenom proto ze nepobirame zadne vyhody v regulerni skolce.

Už jsi slyšelo něco o diakritice, kopyto?

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
-14
+

Je rozdil medzi tym zrusit davku a zrusit slevu na dani. Platim na danich a odvodech hodne penez, nezatezuji skolkovny system tym ze moje dite navstevuje privatnu skolku. Mame 3 deti, ta sleva na dani je fer uz jenom proto ze nepobirame zadne vyhody v regulerni skolce.

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
2
+

No jo no. Už zbývá snížit rodičák a je dokonáno, jediná existující podpora pro rodiny s dětmi bude pryč.
Prorodinná politika? A mohla bych ji vidět?

Nahlásit

-
-8
+

"Stat ma nastavit takove podminky, aby to lidi k takovemu chovani motivovalo."

No, pro začátek by mohl nastavit podmínky, aby to takové chování lidem umožnilo. A to všem, ne jen mistrům ČR ve znevýhodněnosti, co nasbírají dost bodů na místo ve státní školce (500-600 Kč měsíčně, předškolní rok zadara. Při dostatečném počtu bodů všechny zadara)

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
-1
+

Vubec Vam nerozumim. CR ma dluh kam se podivate, takze je treba osekavat nepotrebne veci. Je v zajmu vsech, aby se rodice vratil aspon castecne do prace co nejdrive (pro jeho karieru, budouci duchod, nezavislost na vydelavajici polovicce a mentalni zdravi). Stat ma nastavit takove podminky, aby to lidi k takovemu chovani motivovalo. A) Davat danovou slevu na nechtene chovani je zmetek. B) Stat ma zvyhodnit castecne uvazky C) zrusit skolkovne, to neni pomoc rodicum, ale jenom a pouze skolkam, ktere si tim zlepsuji rozpocet D) Cast usetrenych peniz investovat do skolek tak, aby jich nebyl nedostatek a bylo mozne umistit aspon castecne kazde dite 2+ rodicu, kteri o to maji zajem

Nahlásit|Zobrazit komentovanou zprávu

-
11
+

Progresivistky zruší daňovou slevu na nepracující manžela/manželku, která ženám škodí, protože je motivuje zůstávat doma s dětmi namísto genderově spravedlivého nastoupení do práce. K tomu zruší daňovou úlevu na školky, takže si ten progresivismus rodiny zasponzorují samy. A pokud čirou náhodičkou a chybičkou v systému na děťátko (nebo rovnou děťátka) nezbyde místo ve státní školce, nebude to 5-6 stovek měsíčně, nýbrž těch přes 16 kkč ročně. Vítejte v ČR 2023!

Jo a furt se bavíme o daňových slevách, nikoli o osekání nějaké rodičovské dávky. Makej, roď a plať daně!

Nahlásit

-
7
+