Partner webuRoger logo
Předplatit časopis Finmag

Diskuze: Když přijde Putin, zelená jde stranou. Vyspělý svět konečně přiznal barvu

16. 8. 2022
 103 568
2 komentáře

Přihlášení do diskuze

Nejoblíbenější příspěvek

Cituji: "ryzí podvod namixovaný ze zbožného přání na straně jedné, a zeleného marketingu na straně druhé." : Ano, vytesat do kamene a pozlatit. Současná situace nás snad donutí sundat růžové (pardon, zelené) brýle.
Nechápejte mě špatně, nemám nic proti snižování emisí, ale když někdo rozhodl, že změnu budeme dělat lámáním přes koleno, jsem proti, to je cesta do pekla, která je dlážděná dobrými (spíše naivními) úmysly.

Nahlásit
-
89
+

Diskuze

To má s Putinem málo společného... Nesmysl s elektromobily by nemohl fungovat, ani kdyby nám Putin stále cpal plyn pod tlakem. Nikdo z těch zelených kreténů ještě neřekl, jak si představuje např. nabíjení na sídlištích.

Nahlásit

-
56
+

Cituji: "ryzí podvod namixovaný ze zbožného přání na straně jedné, a zeleného marketingu na straně druhé." : Ano, vytesat do kamene a pozlatit. Současná situace nás snad donutí sundat růžové (pardon, zelené) brýle.
Nechápejte mě špatně, nemám nic proti snižování emisí, ale když někdo rozhodl, že změnu budeme dělat lámáním přes koleno, jsem proti, to je cesta do pekla, která je dlážděná dobrými (spíše naivními) úmysly.

Nahlásit

-
89
+